TOP 10 – Najczęściej oglądane kanały YouTuberów

TOP 10 – Najczęściej oglądane kanały YouTuberów

Wracamy! TOP 10 znowu co weekend na naszej stronie. Na dziś przygotowaliśmy zestawienie najczęściej oglądanych kanałów twórców internetowych w Polsce. W naszym przeglądzie zabraknie kanałów wytwórni muzycznych oraz kanałów telewizji. Po prostu - tylko YouTuberzy. Lecimy!


10


Nasz ranking otwiera jedyna kobieta w tym zestawieniu - MagdalenaMariaMonika. Największa polska twórczyni znana przede wszystkim z serii Minecraft na obcasach posiada ponad 760 tysięcy subskrypcji nagrała do tej pory 1242 materiały. Łącznie zostały odtworzone prawie 255 milionów razy!


mmm9


Na miejscu dziewiątym - Mandzio. Jeden z szesnastu twórców z milionem subskrypcji na koncie, członek Rich Zone, no i Gamer. Jego 757 materiałów obejrzano 257 milionów razy.
8


Miejsce ósme przypada Gimperowi. Jeden z pomysłodawców RichZone, posiada największą grupę fanów na Facebooku, która jest większa od grupy PewDiePie! Za utwór "Bombsite A" dostał platynową płytę. Jego 3500 (!) filmów wygenerowało 263 miliony wyświetleń.
7


Szczęśliwa siódemka należy do jednego z legend polskiego YouTube, Mianowicie chodzi nam o Remigiusza Maciaszka, znanego również jako RockAlone2k. Postać dość szczególna dla każdego kto interesuje się tematyką YouTube. Posiada również ponad milion subskrypcji. Nagrał jeszcze więcej filmów niż Gimper, bo aż 4200, które wytworzyły ponad 274 miliony odsłon.
6


Drugą piątkę naszego rankingu zamyka Blowek. Ma piątą największą widownie na polskim YouTube liczącą w sumie 1 620 000 widzów. Na swój kanał wstawił prawie 800 filmów. Obejrzano je 296 milionów razy.
5


Przed Wami największa piątka. Pięć polskich twórców z największą ilością wyświetleń. Na początku - IsamuxPompa. Także członek ekipy Rich Zone, człowiek, który na swoim kanale ma ponad 1 150 000 widzów, ale przede wszystkim fantastyczny gość. Jego 2,5 tysiąca filmów obejrzano ponad 297 milionów razy!
4


Na miejscu tuż za podium - Stuu! Znany głównie z Minecraft, z którego zrezygnował prawie rok temu. Teraz jednak wraca z nową przygodą na Pingwin Packu. Poza kanałem głównym ma jeszcze dwa inne. Ma 1 734 000 subskrybentów, a jego 849 filmów wygenerowało prawie 341 milionów wyświetleń!
3


Na najniższym stopniu podium, na pewno doskonale Wam znani - Abstrachuje.TV. Kanał tworzony przez Czarka, Rafała i Roberta powoli zbliża się do granicy 2 milionów subskrypcji. Poza kanałem Panowie mają swój własny klub - BAL. Ich 125 filmików zostało odtworzone ponad 370 miliony razy.
2


drugie miejsce na naszym podium przypadło ReZigiuszowi! Jeden z najbardziej wpływowych nastolatków w Polsce może szczycić się trzecią największą widownią na YouTube, a także największym facebook-owym fanpage'u. Jego kanał subskrybuje ponad 1 840 000 ludzi. Na swój kanał wrzucił 651 filmów co zaowocowało prawie 380 milionami wyświetleń.
1


Na pierwszym miejscu nie mógł znaleźć się kto inny jak Sylwester Wardęga. Obecny "król" polskiego YouTube posiadający na swoim koncie 3 384 000 subskrybentów oraz wielki hit z psem pająkiem musiał się tu znaleźć! Sylwester znany jest z zamiłowania do psów, którym pomaga swoim specjalnym wozem - W4rDoge. Jego 44 filmy zostały wyświetlone ponad 580 milionów razy! Piękny wynik.Strony: 1


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.