TOP 10 - Najchętniej oglądane pytania z czAPY

TOP 10 - Najchętniej oglądane pytania z czAPY

Pytania z czAPY to seria nietypowych wywiadów prowadzonych przez redakcję APYnews. Odcinki pojawiają się co środę o godzinie 17, a my staramy się angażować w nie najciekawszych YouTuberów i pytać ich o oryginalne i niestandardowe rzeczy. Seria  zrobiła ponad 86 tysięcy wyświetleń, które rosną z odcinka na odcinek!


Nudzą Was oklepane pytania typu: "kiedy zacząłeś nagrywać", "ile zarabiasz na YouTube" ? Chcielibyście się dowiedzieć jakie top 5 kanałów mają Wasi ulubieni YouTuberzy, co chcieliby zobaczyć w raju oraz co ich najbardziej denerwuje w YouTube? Jeśli tak, to pytania z czAPY są dla was!10


Na miejscu dziesiątym znajduje się MCSobieski, raper oraz wspaniały człowiek. Niedawno nagrał utwór mający zmotywować polskich piłkarzy do jeszcze większej walki na zbliżających się Mistrzostwach Europy.


Liczba wyświetleń: 450+
9


Dziewiąty jest najpopularniejszy kolega w Polsce, chodzi o Kolegę Ignacego zwanego też Kolegą Polewacym. Ignacy ma wiele ciekawych poglądów oraz pasji, dla których warto obejrzeć ten odcinek!
Liczba wyświetleń: 700+
8


Ósmy w naszym zestawieniu jest film z Łukim Gie, YouTuberem oraz prowadzącym najpopularniejszych eventów takich jak RichTour czy Meetup. Na pewno go polubicie. Sympatyczny gość!
Liczba wyświetleń:850+
7


Pod szczęśliwą liczbą kryje się Poszukiwacz. Skromny człowiek, lecz bardzo inteligenty! Warto poświęcić 7 minut na obejrzenie tego odcinka i poznanie najpopularniejszego poszukiwacza na polskim YouTube!
Liczba wyświetleń:1750+
6


Tego Pana nie trzeba przedstawiać. Gość z ogromnym dystansem i poczuciem humoru, jeden z najpopularniejszych gamerów na polskim YouTube. Mowa o Isamu, ojca armii, która liczy milion członków zwaną JPArmią.
Liczba wyświetleń:1900+
5


W połowie naszego zestawienia skrył się Rezigiusz. Kolejny gracz! O Rezim dużo mówić nie musimy, 2 miliony subskrypcji, pozytywny człowiek oraz porządny YouTuber! Więcej dowiecie się z naszego wywiadu.
Liczba wyświetleń: 2700+
4


Pierwsza kobieta w zestawieniu! iHanio to dziewczyna, która nie boi się swoich szalonych pomysłów i ma ogromny dystans do siebie. Jeśli brakowało Wam płci pięknej w naszych filmach to musicie zobaczyć ten wywiad!
Liczba wyświetleń: 3000+
3


Trzeci na podium jest Multi, dawniej znany jako MultiGameplayGuy. Nie wiemy jak YouTuberzy to robią, że są tacy skromni! Zobaczcie sami, na pewno nie powiecie mu STOP.
Liczba wyświetleń: 7000+
2


"Strasznie niestandardowe pytania, wreszcie" to słowa Gimpera, który znajduje się na miejscu drugim. Jeśli chcecie poznać "niestandardowe pytania" wbijajcie na wywiad i przekonajcie się czy Tomek miał rację!
Liczba wyświetleń: 9000+
1


Nasze zestawienie zamyka Człowiek Warga z kanału "ZDupy". Pozytywny gość z pozytywnym nastawieniem do życia! Jego wywiad oceniliście jako najciekawszy, więc to obowiązkowa pozycja dla wszystkich widzów oraz czytelników APYnews!


Liczba wyświetleń: 56000+
Na zakończenie chcielibyśmy Was zaprosić do subskrybowania naszego kanału na YouTube, ponieważ zdecydowana większość widzów nie subuje naszego kanału.


apy suby

Jak Wam się podoba seria pytań z czAPY? Kogo chcielibyście w niej zobaczyć? Piszcie w komentarzach!

Strony: 1


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl