TOP 10 - najbardziej zaskakujące crossy YouTuberów!

TOP 10 - najbardziej zaskakujące crossy YouTuberów!

Na pewno kiedyś złapaliście się na tym, że włączając nowy film swojego ulubionego twórcy, w pierwszym odruchu byliście zszokowani faktem, z kim go nagrał. Kompletnie niespodziewane wspólne produkcje to świetny sposób na łatwe i szybkie zdobywanie wyświetleń, ale także okazja, by rozwiązać między sobą pewne konflikty, bez wywoływania większych dram. W tym zestawieniu chcieliśmy wam pokazać 10 najbardziej zaskakujących, według nas, youtubowych crossów.


10
Marco Kubiś i Lisie Piekło


Pamiętacie jeszcze specjalny odcinek walentynkowy, którym uraczyła nas Paulina? Na pewno, ponieważ niektórzy właśnie tak obchodzili to święto. Większą niespodzianką dla widzów mogła być jednak obecność w tej produkcji Marco Kubisia, który na swoim własnym kanale wprowadza zupełnie inny kontent. Także fakt, że gość Lisiego Piekła nie wypowiada w filmie ani jednego słowa, gdzie zazwyczaj lubi się rozgadywać, jest dla nas czymś zupełnie nowym.
9
Mieciu Mietczyński (Masochista) i Ajgor Ignacy


Ten kolektyw to kolejny przykład na to, że łączyć można wszystko, nawet dwa skrajne rodzaje twórczości. Również różnica wieku nie stanowi większego problemu. Tych dwóch panów łączy chyba tylko ironiczne podejście do życia. Mieciu zazwyczaj nagrywa samodzielne projekty i nie interesuje się tym, co dzieje się na scenie YouTuba, dlatego w tej sytuacji, możemy być lekko zaskoczeni.
8
Poszukiwacz i Naruciak


Adam Knowshow już od długiego czasu pokazuje nam filmiki, które podbijają Internet. Tym razem jednak znalazł sobie towarzysza i w materiale dotyczącym gamerów, pojawił się Naruciak. To właśnie on miał wyrazić swoje zdanie na temat ludzi, którym gry za bardzo uderzyły do głowy. Odcinek odbiega od zwyczajowego kontentu Poszukiwacza, a aspektem, który dodatkowo budzi zdziwienie, jest fakt, że tej znajomości miedzy YouTuberami, nic wcześniej nie zapowiadało.
7
G.F. Darwin jako zastępstwo w Zapytaj Beczkę


Słynną już serię zastępstw na kanale Gonciarza większość z was pewnie zna doskonale. Mieliśmy wtedy okazję zobaczyć internetowych twórców w zupełnie nowej odsłonie. Dla nas najlepsi okazali się Darwiniści, którzy zrobili prawdziwe show. W swoim genialnym stylu wprowadzili powiew świeżości do programu, polegającego na odpowiadaniu na komentarze widzów. Jak widać, można połączyć zachowanie własnej kreatywności z jednoczesnym poszanowaniem pomysłu na kanał gospodarza.
6
Vojtaz i SerafinTV


Serafin jest jednym z tych YouTuberów, którzy w swojej naturze mają naśmiewanie się z wszelkiego rodzaju głupot pojawiających się w Intenrecie. Dlatego też wielkim zaskoczeniem dla nas był fakt, że to właśnie on postanowił nagrać challenge. Do partnerowania w tym wyczynie wybrał sobie Vojtaza, z którym nie miał wcześniej żadnych zawodowych powiązań. Tak czy inaczej, wspólnie dobrze bawili się przy próbowaniu najdziwniejszych połączeń smakowych w formie koktajli.

5
ReZigiusz, MULTI, IsAmUxPompa i TheNitroZyniak


W grze The Worms Clan Wars spotkaliśmy się ze współpracą wielu twórców, ale ta kompilacja zszkowała nas najbardziej. Głównie ze względu na ogromną różnicę w zachowaniu chłopaków, podczas osobnych nagrywek. Tutaj grupa kompletnie odmiennych charakterów musiała znaleźć wspólny język. Nie obeszło się bez minimalnych spięć, ale całość wyszła dobrze, o czym świadczy ilość odcinków, które zostały stworzone właśnie w takim składzie. Oto jeden z nich.
4
Izak, ROJSON, Gimper i Mandzio


To właśnie od serii z Left For Tuba rozpoczęło się powstawanie Rich Zone. Zapytacie, co żdziwiło nas w tym pprzypadku? Otóż już spieszymy z wyjaśnieniami. Głównie chodzi tu o obecność Izaka, który jest jednym z najbardziej kulturlnych twórców na scenie polskiego You Tuba. Jednym słowem, człowiek spokój. Nie można porównać go do Patryka, wysłannika Mordoru, czy Gimpera, który rzadko zważał wtedy na słowa. Ta współpraca zaowocowała jednak stworzeniem RichZone, który okazał się jedną z największych inicjatyw, które miały miejsce w naszym małym, internetowym świecie.
3
Gimper i ROJSON


Tomek w trakcie rozwijania własnej twórczości, próbował już praktycznie wszystkiego, łącznie z ironicznym tworzeniem tzw. dissów na YouTuberów. Nic dziwnego więc, ze dostało się także Patrykowi. Rojson odebrał całość z wielkim dystansem, ale stwierdził, że w pewnych momentach Gimper lekko przesadził. Dlatego też ich wspólny film z gry Left For Dead był wtedy, dla widzów obojga, ogromną niespodzianką. Chłopaki postanowili wyjasnić sobie pewne kwestie w cywilizowany sposób, zamiast wywoływać niepotrzebne dramy, co bardzo popieramy. W taki sposób narodziła się przyjaźń, a także produkcja wspólnego dissu, tym razem dotyczącego wszystkich aspektów serwisu YouTube, które nie przypadły im do gustu.

 

2
Martin Stankiewicz i Z Dupy


Czas na kolektyw złożony z Człowieka Wargi i Martina Stankiewicza. W fragmencie jednego z odcinków Z Dupy, Martin zagrał znaczącą rolę, która polegała na odbieraniu nieudanych prezentów od Macieja. Część tego filmu wyszła wyjątkowo zabawnie, a obejrzycie ją od 20:08! Spodziewaliście się występu Martina u Człowieka Wargi?
1
Kubson i Jet Crew


Ta kooperacja jest idealnym przykładem na to, w jak łatwy sposób można zdobywać nowe znajomości w Internecie. Wszystko zaczęło się od zwykłego komentarza, który Kuba napisał pod jednym z filmików chłopaków. Twórcy poznali się, porozmawili i tak powstał wspólny odcinek z gry Speed Runners. Współpraca międzynarodowa, jak widać, jest możliwa. Niekoniecznie musi odbywać się między kanałami o podobnym kontencie.
A co Wy dodalibyście do tej listy? Dajcie nam znać! :)

Strony: 1


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.