TOP 10 - kanały o tematyce filmowej

TOP 10 - kanały o tematyce filmowej

Jak co weekend, na naszej stronie publikujemy artykuł z serii TOP10. To dzisiejsze, ucieszy w szczególności fanów filmów i kina. Przed wami 10 najlepszych kanałów o tematyce filmowej. Zapraszamy!10


Zaczynamy od kanału "Sala Kinowa" od sieci partnerskiej Independent Digital. To na nim, legalnie i bezpłatnie możecie zobaczyć, ponad 140 różnych filmów z lektorem lub z napisami. Znajdziecie polskie oraz zagraniczne produkcje.

9


Janek Steifer i Kuba Koisz prowadzą kanał Urwany Film. Są to recenzje, w których doradzają lub odradzają obejrzenie jakiegoś filmowego tytułu. Rozmawiają nie tylko o wielkich kinowych produkcjach, ale też o mniej znanych filmach.

8


Tylko Hity to kanał, na którym znajdziecie oryginalne trailery, najnowszych światowych premier, przetłumaczone na język polski. Przed wyjściem do kina, warto tu zajrzeć.

7


Fuzionek zajmuje się głównie kreskówkami, znanymi z dzieciństwa. Podaje różne ciekawostki a także nietypowe teorie o starych, animowanych bajkach.

6


Artur Pietras tworzy bardzo emocjonalne recenzje. Mówi szczerze to co czuje o filmie. Co tydzień - w czwartek, pojawiają się nowe materiały na jego kanale.

5


Łukasz Stelmach zajmuje się najważniejszymi kinowymi tytułami. Twórca bardzo lubi komiksy i tematyka sci-fi a jego kanał to tylko dodatek do blogu ichaboad.

4


Dafuq to kanał, na którym pojawiają się materiały z serii "Czego nie wiesz o ...". W każdy wtorek i czwartek o godzinie 18:00 można usłyszeć kilka ciekawostek o danym filmie.

3


"Na Gałęzi" jest jednym z ciekawszych kanałów  w naszym zestawieniu. To tutaj możecie dowiedzieć się m.in. co powoduje, że filmy wyglądają filmowo albo co jest nie tak z daną kinową produkcją. Koniecznie zajrzyjcie na ten kanał.

2


Sfilmowani jest programem tworzonym przez dwie zgrane osoby - Jacka i Dawida. W ich recenzjach szczególnie jest to, że oceniają film zaraz bo seansie.  Sami zawsze mówią, że nie są to klasyczne recenzje.

1


Tylko Kino to kanał od sieci partnerskiej Mediakraft. Głównym prowadzącym jest Dakann. Recenzowane filmy to głównie kinowe produkcje. Trzeba przyznać, że świetnie je się ogląda!Strony: 1