TOP 10 filmów Sprytnych Babek

TOP 10 filmów Sprytnych Babek

Pora na TOP 10 kanału, który jeszcze kilka miesięcy temu miał pierwsze miejsce na świecie pod względem przyrostu subskrypcji. Od tego czasu kanał Sprytnych Babek bardzo się zmienił i jeszcze bardziej rozwinął, a niektóre ich materiały ogromnie przypadły do gustu widzom. Nie można się temu dziwić, bo nie dość, że bardzo miło się je ogląda to jeszcze można się z nich dowiedzieć wielu przydatnych rzeczy, które można wykorzystać na co dzień. Kanał ten, szczególnie powinien przypaść do gustu płci pięknej, bo to właśnie w jej stronę skierowana jest większość filmów ich autorstwa


10


Nasze zestawienie otwiera film dotyczący zabawek z papieru. Okazuje się, że żeby zająć czymś dziecko wcale nie trzeba wydawać kupy pieniędzy na tablet, który będzie dla niego zajęciem. Lepszym pomysłem jest zrobienie czegoś z papieru, z którego można zrobić naprawdę świetne rzeczy, które zajmą uwagę dziecka na długie godziny... albo przynajmniej na jakiś czas.
9


Teraz coś dla każdego rodzica, który ma problem z tym, że jego pociecha nie chce jeść. Albo kogoś, kto chce po prostu rozwinąć swoje umiejętności kucharskie. Z filmów z tej serii Sprytnych Babek dowiecie się jak przygotować posiłek, tak żeby nikt nie mógł mu się oprzeć i wszyscy chcieli go spróbować. Więc jeśli jesteś kucharzem amatorem, ten film jest dla Ciebie!
8


Ósme miejsce w naszym zestawieniu zajmuje pierwszy film, do którego Sprytne Babki zaprosiły jakiegoś gościa. Na prośbę widzów, na pierwszy ogień poszła Red Lipstick Monster! Dziewczyny wspólnie zrobiły metamorfozy butów upiększając obuwie, które noszą na co dzień. Jak im to wyszło? Jak w nowej roli poradziła sobie Ewa? Oceńcie sami!
7


Co prawda do Wielkanocy zostało jeszcze sporo czasu, ale jak widać patenty wielkanocne są zawsze potrzebne. Siódme miejsce na naszej liście zajmuje film z najlepszymi patentami na Wielkanoc!
6


Nie tylko ludzie lubią gadżety zwierzęta, również je uwielbiają. Zwłaszcza kiedy dostarczają rozrywkę. Idealny gadżet dla zwierzaka powinien bawić zarówno zwierzę jak i jego właściciela. Podobają wam się gadżety stworzone dla zwierzaków przez Sprytne Babki?
5


Wielu ludzi trzyma w szafach rzeczy, do których mają ogromny sentyment, ale już nigdy by ich nie założyli po za domem. Można jednak nadać takim rzeczom nowe życie i zaimponować znajomym, czemu dowodzi odcinek znajdujący się na piątym miejscu w naszym Top 10. Jest to też idealny film dla osób, które narzekają na brak ciekawych ciuchów w sklepach. Z pomocą Sprytnych Babek można stworzyć wyjątkowe ubrania, które będziemy mieli tylko my.
4


Po za podium znalazł się odcinek skierowany do kobiet, który dotyczy rozmaitych kosmetycznych lifehacków. Nie można pominąć faktu, że jest to drugi odcinek stworzony przez Sprytne Babki, a jego popularność na pewno lepiej rozumieją kobiety niż mężczyźni...
3


Trzecie miejsce w naszym zestawieniu ma film, do którego zaproszona została znana z nagrywania gier Magdalena Maria Monika. Pokazała ona wraz ze sprytnymi babkami, rozmaite pomysły na gadżety do telefonów. Wykorzystacie któreś z nich?
2


Lifehacki zawsze były modne czego dowodem jest fakt, że film im poświęcony zajmuje drugie miejsce na naszej liście. Jeśli chcecie dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy, które ułatwią Wam życie to koniecznie zapoznajcie się z tym materiałem, bo naprawdę warto!
1


Pierwsze miejsce na podium zajmuje materiał, który jest również pierwszym filmem na kanale Sprytnych Babek. I nie ma się co dziwić, bo w chwili publikacji tego materiału wielu ludzi zastanawiało się jak będzie wyglądała kobieca wersja kanału 5 sposobów na. Teraz po tym jak minęło kilka miesięcy wiadomo już, że w niczym nie ustępuje ona tej męskiej i z dnia na dzień rośnie co raz bardziej.
A jakie są Wasze ulubione filmy, stworzone przez Sprytne Babki? Dodali byście do tego zestawienia jeszcze coś innego? Napiszcie co myślicie w komentarzach!

Strony: 1


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.