TOP 10 filmów Izaka - Historia o dziku, mecz silverów, Rojo uczy się grać w CS'a

TOP 10 filmów Izaka - Historia o dziku, mecz silverów, Rojo uczy się grać w CS'a

Dokładnie tydzień temu w niedzielę Izak wbił swój pierwszy milion subskrybentów na YouTube. Jest to dla nas świetna okazja, by przedstawić Wam jego najpopularniejsze filmy na kanale! Będzie super wesoło! Poniżej jeszcze garstka statystyk, którą mogliście przejrzeć tydzień temu na naszym fanpage'u.Teraz przejdźmy już do filmów. Gotowi?


10


Naszą listę otwiera 16 odcinek Overwatcha z Counter Strike'a. YouTuber w kapeluszu charakterystycznym dla Sherlocka Holmes'a (no może inny kolor) banuje graczy z wspomagającymi grę programami, które są niedozwolone. Izak odcinek nagrał 4 kwietnia 2014 roku, zaraz po 14 godzinach komentowania turnieju Copenhagen Games. Odcinek został wyświetlony ponad 1 350 000 razy.
9


Kilka tysięcy wyświetleń więcej ma pierwszy  opublikowany na kanale Izaka poradnik do Counter Strike'a. YouTuber opowiada w nim o umiejętności celowania, czułości myszki oraz pamięci mięśniowej, która odgrywa bardzo ważną role w popularnej grze FPS. Poza tym odcinkiem pojawił się jeszcze jeden, o strzelaniu.
8


Na miejscu ósmym mamy możliwość zobaczyć swojego rodzaju "troll na mikrofonie". Izak razem ze swoją małżonką (wtedy jeszcze narzeczoną) - Pauliną - postanowili wejść na serwer FFA, gdzie YouTuber zajmował się strzelaniem, a jego żona rozmową z innymi graczami. Oczywiście, jak to często bywa, na podryw ze strony innych uczestników gry nie trzeba było długo czekać. Koniecznie zobaczcie ten odcinek:
7


Polska drużyna Virtus Pro grała ostatnie spotkanie z Copenhagen Wolves w grupie SLTV o awans na finały Lanowe. Jeden z najpopularniejszych graczy Counter Strike'a na świecie - Jarek Pasha - w piękny sposób postanowił zakończyć pierwszą mapę. Co ciekawe, to była runda eco ze strony polaków.
6


Znowu na naszej liście zagościł odcinek z Overwatcha. Tym razem to 28 materiał z tej serii. Jeden z podejrzanych o stosowanie zakazanych programów wspomagających ma bardzo bogatą kolekcje skinów. Film wyświetlony został prawie 1,5 miliona razy.
5


Tą "lepszą" połowę listy otwiera materiał z robienia kontraktów w grze Counter Strike. Izak na tą zabawę wydał 250 euro, jednak i tak nie poszło tak źle. Skuteczność trafienia pożądanego przedmiotu wyniosła 2/4 co i tak w przypadku kontraktów jest całkiem dobrym rezultatem.
4


To musiało się kiedyś stać. Jeden z najpopularniejszych Gamerów w Polsce - ROJO - w swoich bibliotekach gier ma mnóstwo FPS'ów. Zawsze brakowało jednego - Counter Strike'a. W końcu Izak postanowił wytłumaczyć Patrykowi o co się rozbiega w jednej z najchętniej granych produkcji na świecie. Jak mu poszło? Koniecznie zobaczcie:
3


Rok temu Izak razem z Rojem, Gimperem, Isamu, Nitrem oraz Mandziem postanowili zagrać kilka meczyków 3 vs 3. Ta wspólna współpraca między YouTuberami przyniosła wszystkim korzyści, a przede wszystkim dużo zabawy dla widzów. W niżej podlinkowanym odcinku mecz toczy się na starej mapie de_nuke. Rywalizację między twórcami obejrzano prawie 2 miliony razy. Ciekawi kto wygrał?
2


Jeden z najśmieszniejszych materiałów na kanale Izaka. W trakcie jednego ze streamów Piotr komentuje mecz silverów, czyli najsłabszych graczy w Counter Strike'a. Niektóre akcje potrafią przyprawiać o zawrót głowy, a YouTuber płacze ze śmiechu. Odcinek obejrzano ponad 2 miliony razy.
1


Niezwykle ciekawa historia Izaka sprzed kilku lat, kiedy to jeszcze często imprezował. YouTuber opowiada o przeżyciach w Lasku Kabackim pod Warszawą, kiedy na swojej drodze spotkał dzika. Film dobija do 5 milionów wyświetleń, a Was zapraszamy do wysłuchania tej przygody. Bóle brzucha i łzy ze śmiechu gwarantowane!
Który film Izaka jest Waszym ulubionym? Piszcie w komentarzach!

Strony: 1


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.