Tony Hawk's Pro Skater z oficjalną zapowiedzią remasteru!

Tony Hawk's Pro Skater z oficjalną zapowiedzią remasteru!

Na początku września bieżącego roku odbędzie się premiera dwóch pierwszych części Tony Hawk's Pro Skater w odświeżonej wersji. Taką informację podał skater na swoim Twitterze.


O remasterze kultowej serii mówiło się już od dawna. Plotki ukazywały się w sieci regularnie, lecz próżno było szukać oficjalnych informacji. Fani w końcu się jednak doczekali. Tony Hawk opublikował na swoim Twitterze wymowną grafikę z datą premiery - 4 września 2020 roku. Wtedy światło dzienne ujrzy pakiet zawierający odświeżone wersje dwóch pierwszych odsłon cyklu.Skater poinformował, że w produkcjach pojawi się to, co gracze uwielbiają. Mowa o oryginalnych mapach, znanych sportowcach i ścieżce dźwiękowej. Zmianie ulegnie oczywiście cała oprawa graficzna. W sieci pojawił się również pierwszy zwiastun remastera - trzeba przyznać, że prezentuje się on naprawdę świetnie. Zobaczcie sami.Debiut Tony Hawk's Pro Skater 1+2 odbędzie się 4 września 2020 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One X. Przypominamy, że pierwowzór ujrzał światło dzienne w 1999 roku.

 

Co sądzicie o remasterze Tony Hawk'a? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.