Najpopularniejsi polscy komentatorzy sportowi rzucają telewizje dla YouTube!

Najpopularniejsi polscy komentatorzy sportowi rzucają telewizje dla YouTube!

W branży mediów sportowych dziś przeszło prawdziwe trzęsienie ziemi. Ze stacji Canal + odeszło dwóch najpopularniejszych dziennikarzy. Mowa oczywiście o Tomaszu Smokowskim i Andrzeju Twarowskim. Dziennikarze planuje rozpoczęcie własnego projektu w serwisie YouTube.


Według doniesień z wielu źródeł, dziennikarze chcą rozpocząć projekt na YouTube, a według "Sportowych Faktów" władze Canal+ mieli nie zgodzić się na godzenie pracy w telewizji oraz na YouTube. Powołując się na ten sam portal, duet komentatorów prowadzący program Liga+Extra znalazło już sponsora na rozpoczęcie projektu.W projekt zaangażowany może być również inny znany komentator sportowy - Mateusz Borek, który na Twitterze zamieścił taki wpis:Gwiazdy z internetu od jakiegoś czasu rozpoczęły zmieniać otoczenia i udzielać się coraz bardziej w telewizji jak choćby Karol Paciorek, Magia Y czy Łukasz Jakóbiak, natomiast tutaj możemy zaobserwować transfer z telewizji do internetu. Kilkanaście miesięcy temu z tradycyjnych mediów wyszedł dziennikarz Jarosław Kuźniar, ostatnio pisaliśmy o Pascalu Brodnickim, a dziś taki news o najsłynniejszych polskich komentatorach sportowych. Cieszycie się?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.