Tom Hanks u Dużego w Maluchu?

Tom Hanks u Dużego w Maluchu?

Duży w Maluchu czyli nie kto inny jak Filip Nowobilski jest wielu osobom dobrze znany ze swojego YouTubewego talk-show. Od dwóch lat nagrywa wywiady ze znanymi i lubianymi osobami, które zaprasza do kultowego Fiata 126p.


Nasz polski "Maluch" jest rozpoznawany i lubiany na całym świecie. Ostatnio głośno było o Tomie Hanksie, który zrobił sobie zdjęcie z Fiatem 126p i napisał, że kupił nowy samochód. Nie był to jednorazowy wybryk, ponieważ na profilu aktora pojawiło się jeszcze kilka takich zdjęć z różnymi "Maluchami". Najwidoczniej Tom bardzo polubił ikonę polskiej motoryzacji.

I w tym momencie w głowie Filipa zrodził się pewien pomysł. Postanowił on zaprosić do swojego show, a co za tym idzie do swojego Fiata 126p, jednego z największych fanów tego samochodu. Wiadomo, że bezpośrednie zwrócenie się do światowej sławy artysty mogłoby nie przynieść żadnego efektu, ale od czego jest internet? Filip stworzył na Facebooku wydarzenie w którym również wy możecie wziąć udział. O co dokładnie chodzi? Twórca prosi, aby każdy na fanpage'u Toma Hanksa dodał komentarz, w którym napisze "#duzywmaluchu". Być może w ten sposób Tom w końcu zauważy zaproszenie i na nie odpowie. Filip specjalnie dla swoich widzów stworzył również film w którym prosi o wzięcie udział w wydarzeniu.Akcję zaczęli wspierać także inni YouTuberzy, którzy dzięki swoim widzom, chcą pomóc tej inicjatywie. I tak oto na swoich profilach czy fanpage'ach film Dużego w Maluchu udostępnili już: Kuba Jankowski, Cyber Marian, Mówiąc inaczej, Tomasz Andrzej Działowy (na swoim prywatnym profilu).

Filip podziękował za ogromny odzew jego fanów wobec Toma. Skalę tego działania możemy zobaczyć w filmie, który wrzucił na swój fanpage. YouTuber jest pod wrażeniem ilości hashtagów pod zdjęciami aktora. Według nas, nie ma możliwości, aby Hanks nie zauważył tak wielkiej aktywności pod swoimi postami.


Powodzenia Filip w realizacji planu!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl