"Tom Clancy's The Division" – trailer gry, z udziałem YouTuberów

Gra z najbardziej realistyczną grafiką byłaby nie lada gratką dla zapalonego gracza. Ubisoft, we współpracy z czołowym producentem kart graficznych firmą Nvidia, stworzył nową grę post-apokaliptyczną, która zapowiada się, na świetną produkcje.


"Tom Clancy's The Devision" przeniesie nas do świata, którym rządzi chaos, strach i wojna spowodowana epidemią wirusa. Wcielamy się w tajnych agentów "The Division", którzy nie tylko będą musieli walczyć z wirusem ale także, z spanikowanymi mieszkańcami miasta, walczącymi o przetrwanie oraz z terrorystami, którzy spowodowali całe zamieszanie.


Uwagę gracza nie tylko będzie przyciągać świetna fabuła ale także pedantycznie dokładna grafika. Wielkie kłęby pary wydobywające się z kanalizacji Nowego Yorku, przelatujące przed bohaterem pociski czy też niezwykle realistyczny cień,  to efekt długiej i mozolnej pracy grafików. Produkcja, świetnie prezentuje się na komputerach a także konsolach Xbox One i Playstation 4. Gra, trafi na sklepowe półki już 8 marca.


Na oficjalnym kanale "Ubisoft" w serwisie YouTube, pojawił się trailer gry, nagrany z udziałem polskich YouTuberów. Zobaczycie AdBustera, SKKF-a oraz chłopaków z Abstrachuje. Świetnie dobrane miejsce i tajemnicza muzyka, oddaje tajemniczy charakter gry. Koniecznie powinniście obejrzeć poniżej, ich filmik.
W artykule wykorzystano informacje, pochodzące z serwisu gry-online.pl


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.