"Tom Clancy's The Division" – trailer gry, z udziałem YouTuberów

Gra z najbardziej realistyczną grafiką byłaby nie lada gratką dla zapalonego gracza. Ubisoft, we współpracy z czołowym producentem kart graficznych firmą Nvidia, stworzył nową grę post-apokaliptyczną, która zapowiada się, na świetną produkcje.


"Tom Clancy's The Devision" przeniesie nas do świata, którym rządzi chaos, strach i wojna spowodowana epidemią wirusa. Wcielamy się w tajnych agentów "The Division", którzy nie tylko będą musieli walczyć z wirusem ale także, z spanikowanymi mieszkańcami miasta, walczącymi o przetrwanie oraz z terrorystami, którzy spowodowali całe zamieszanie.


Uwagę gracza nie tylko będzie przyciągać świetna fabuła ale także pedantycznie dokładna grafika. Wielkie kłęby pary wydobywające się z kanalizacji Nowego Yorku, przelatujące przed bohaterem pociski czy też niezwykle realistyczny cień,  to efekt długiej i mozolnej pracy grafików. Produkcja, świetnie prezentuje się na komputerach a także konsolach Xbox One i Playstation 4. Gra, trafi na sklepowe półki już 8 marca.


Na oficjalnym kanale "Ubisoft" w serwisie YouTube, pojawił się trailer gry, nagrany z udziałem polskich YouTuberów. Zobaczycie AdBustera, SKKF-a oraz chłopaków z Abstrachuje. Świetnie dobrane miejsce i tajemnicza muzyka, oddaje tajemniczy charakter gry. Koniecznie powinniście obejrzeć poniżej, ich filmik.
W artykule wykorzystano informacje, pochodzące z serwisu gry-online.pl


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!