Tofiki po raz kolejny działa charytatywnie!

Tofiki po raz kolejny działa charytatywnie!

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Wiktorii, działającej na YouTube pod pseudonimem Tofiki. Nastolatka zyskała sympatię wielu młodych ludzi dzięki temu co robi oraz dzięki swojej otwartości i dobroci, które ukazują się nawet w tym jak zachowuje się na filmach wrzucanych do Internetu. Wiki niejednokrotnie udowadniała, że jest bardzo kochaną i altruistyczną osóbą biorąc udział w akcjach charytatywnych. Zobaczcie sami w co takiego tym razem się zaangażowała! 
Wiktoria, można rzec, ma dosłownie złote serduszko. Już od dawna mamy możliwość widzieć zaangażowanie Wiktorii we wszelkie akcje charytatywne. YouTuberka bardzo często bierze udział w przedsięwzięciach znanych na większą skalę bądź sama coś organizuje. Idealnym przykładem jest oddanie włosów na rzecz akcji ,,Daj Włos" organizowanej dla fundacji ,,Rak'n'Roll", której celem było stworzenie peruk dla dzieci, które utraciły włosy podczas chemioterapii. Wiki postanowiła pozbyć się swoich naprawdę długich włosów, specjalnie na rzecz potrzebujących. Całe to wydarzenie zostało udokumentowane na jej kanale.

Oprócz tego, Wiki angażuje się również w wiele akcji charytatywnych organizowanych przez inne osoby, na przykład YouTuberów, w tym jej brata Reziego. Podczas słynnej akcji "Rezimy Dobrem" (o której więcej informacji znajdziecie TUTAJ i TUTAJ) Wiktoria także wspierała to przedsięwzięcie i z dumą zachęcała innych do wzięcia udziału oraz wsparcia potrzebujących dzieci.

Tym razem Wiktoria poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że wzięła udział w pięknej akcji jaką jest krwiodawstwo. Konkretnie dziś YouTuberka pojawiła się przy wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym i wzięła udział w akcji o zabawnej nazwie ,,Wampiriada". Oczywiście Wiki nie byłaby sobą gdyby i nas nie zachęciła do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Jak sama napisała jeszcze do jutra można oddawać w tym punkcie krew i ma nadzieje, że jej widzowie także będą chcieli podziałać dla innych, bo nie trzeba wiele, a można naprawdę bardzo pomóc. Jeśli więc jesteście z Wrocławia lub okolic koniecznie tak jak Tofiki wbijajcie na ,,Wampiriadę"!Wbijajcie na Wampiriadę! 镀�哀� Trwa do jutra przy Uniwersytecie Ekonomicznym ☺️ᓀ�풀�


Post udostępniony przez Wiktoria Wierzgoń (@toffiki)

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.