To już rok z codziennymi vlogami Krzysztofa Gonciarza!

To już rok z codziennymi vlogami Krzysztofa Gonciarza!

Codzienne tworzenie filmów to z pewnością nie lada wyzwanie - każdego dnia trzeba bowiem znaleźć coś ciekawego do zaprezentowania, co przyciągnie odpowiednią uwagę odbiorców. Szczególną rolę na pewno odgrywa tutaj motywacja do włączenia kamery i mówienia do niej przez określony czas dzień w dzień. Krzysztof Gonciarz pokazał jednak, że jest to możliwe - właśnie minął dokładnie rok od pierwszego daily vloga na jego kanale. 


Powyższa seria tego popularnego twórcy jest dobrze znana na polskiej scenie YouTube. To nie tylko zwykłe przedstawianie danych chwil z życia, lecz ukazywanie chociażby niesamowitych scen przyrodniczych podczas przeróżnych podróży oraz spotkań z niezwykłymi ludźmi. Te czynniki niewątpliwie wpłynęły na to, że przed ekranami codziennie przez ostatni rok gromadziły się setki tysiące osób chcące ujrzeć, co ten Krzysztof Gonciarz ma tym razem ciekawego do powiedzenia.

Dokładnie rok temu światło dzienne ujrzał pierwszy odcinek serii daily vlogów prosto od Krzysztofa Gonciarza o wymownym tytule "Narysowali mi SŁONIA". YouTuber objaśnił na nim ogólne założenie takiego nietypowego projektu - nie wiedział w tamtym czasie jednak przez jaki okres uda mu się utrzymać obiecaną regularność publikowania tego typu treści.Dzisiejszy materiał to natomiast przede wszystkim podziękowania wszystkim za czynny udział w tworzeniu tej trwającej już rok serii. Wymienił on te osoby, dzięki którym projekt ten nadal trwa - ludzie zajmujący się publikowaniem filmów, dotrzymywaniem terminów oraz rozmowami z różnymi sponsorami. Szczególne słowa skierował także do montażystów, wszystkich widzów oraz patronów, którzy ufundowali chociażby podróż na Grenlandię (podsumowanie tej wyprawy znajdziecie tutaj). Wrzucony klip to także pożegnanie z przepiękną Islandią (z której podsumowanie już niedługo ukaże się na naszej stronie).Tym samym na kanale Krzysztofa rozpoczął się nowy okres nazwany przez twórcę "Gonciarz Daily Vlog: Rok Drugi". Ze swojej strony chcielibyśmy oczywiście pogratulować mu za wytrwałość w codziennym nagrywaniu oraz tym wszystkim, którzy przyczynili się do wzrostu jakości tejże serii. Jesteśmy ciekawi czym zaskoczy nas ona w tym nadchodzącym roku!

SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA TEMAT KRZYSZTOFA GONCIARZA W QUZIE NA NASZEJ STRONIE!Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.