TO JUŻ JUTRO i ciekawy projekt debaty na YouTube!

TO JUŻ JUTRO i ciekawy projekt debaty na YouTube!

W serwisie YouTube często możemy spotkać się z zachęcaniem widzów przez twórców do wypowiedzenia się na dany temat i podjęcia dyskusji, dzięki której osoby oglądające wyrażą swoją opinię. Takie pomysły niestety często kończą się w mało kulturalny sposób, a wymiana zdań rzadko kiedy odnosi się do tematu. Rafał Masny na kanale TO JUŻ JUTRO postanowił spróbować to zmienić i zachęcił do zupełnie nowego wymiaru debaty. 


We wczorajszym materiale na kanale TO JUŻ JUTRO zobaczyć możemy ciekawy pomysł, który ma szansę zainteresować i przyciągnąć widzów pragnących wymiany zdań "na poziomie". W jaki sposób ta dyskusja ma być inna od reszty?

Rafał Masny postanowił zapytać o opinię w sprawie posiadania broni przez zwykłych obywateli, jednak z góry ustalił kilka zasad, których każdy uczestnik debaty musi przestrzegać. Sędziowie sprawdzą kulturalne oraz dobrze uargumentowane opinie, a później wybiorą najlepsze z nich. Na dodanie swojej odpowiedzi pod filmem widzowie mają czas do najbliższego poniedziałku. Tego dnia wyłączona zostanie możliwość komentowania filmu. Wyniki tego przedsięwzięcia zostaną podsumowane w kolejnym materiale. Po więcej szczegółów zapraszamy na kanał TO JUŻ JUTRO, gdzie trwa debata.


Taki pomysł to kompletna nowość. Wcześniej duża liczba twórców starała się po prostu kontrolować sekcje komentarzy, co najczęściej skutkowało po prostu pozbywaniem się tych wulgarnych. Teraz zasady są jasno określone, a widzowie dokładnie wiedzą co robić, aby ich głos w sprawie miał znaczenie. Mamy nadzieje, że jak najwięcej osób postanowi wypowiedzieć się na temat i liczymy na więcej tego typu interesujących projektów!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.