Debata o dostępie do broni na kanale To Już Jutro!

Debata o dostępie do broni na kanale To Już Jutro!

Pierwsza polska YouTube'owa debata pojawiła się właśnie na kanale To Już Jutro, który jest prowadzony przez Rafała Masnego. Udział w niej wzięli widzowie kanału, a argumenty wygłosili znani YouTuberzy. 


O zapowiadanej debacie i jej szczegółach pisaliśmy tutaj, natomiast dzisiaj możemy już obejrzeć pierwszą polską debatę na YouTube dotyczącą dostępu obywateli do broni. Widzowie kanału To Już Jutro pisali swoje argumenty pod filmem, a te były sprawdzane przez sędziów i następnie odrzucane bądź akceptowane. Argumenty "za" przedstawił Paweł Svinarski, twarz programu Dla Pieniędzy, natomiast Karol Paciorek był przeciw powszechnemu dostępowi do broni. Zobaczcie materiał poniżej:Każda ze stron przedstawiła po 5 argumentów, a autorzy wybranych komentarzy mogą liczyć na nagrodę w postaci wsparcia wybranej przez siebie organizacji pozarządowej kwotą 200 złotych. Debata nie została rozstrzygnięta, jednak jej celem było przyjrzenie się tematowi, zgłębienie go oraz wymiana poglądów. Rafał Masny obiecuje kolejne debaty, których temat ma być wybrany na facebookowej grupie To Już Jutro.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.