JaRock rośnie w siłę, Tivolt dołączył do ich ekipy

JaRock rośnie w siłę, Tivolt dołączył do ich ekipy

Ekipa JaRock w swoich szeregach ma już wielu znanych twórców. Od Rocka, Izaka i Dis'a po CTSG czy Lacha. Dziś dołączył do nich kolejny spory YouTuber!


YouTuberem tym jest sam Bartłomiej "Tivolt" Ratoń. Tivolta przedstawiać Wam chyba nie musimy. Jego liczba subskrypcji sama o tym świadczy. Wynosi ona na ten moment ponad 370 tysięcy! Dziś ok. godziny 19:00 na fanpage'u "Ja, Rock" podano informację, że dołączył on do ich ekipy. Mimo tego, że Bartek nigdzie nie zapowiadał tego faktu, wiele spośród jego fanów tego się spodziewała. Sam przecież nagrywa oraz kumpluje się z twórcami JaRock'a, więc była to według nich tylko kwestia czasu.


tivur


Zespół przywitał go takim postem na swoim fanpage'u:
Czas pomyśleć nad większym stołem na imprezy rodzinne. Z dniem dzisiejszym szeregi ekipy JaRock zasila Bartłomiej "Tivolt" Ratoń. Dla wielu z was z pewnością nie jest to osoba anonimowa. Tivolt w dorobku swojej dotychczasowej kariery ma na koncie kilkadziesiąt serii "Zagrajmy". Nie ogranicza się jednak tylko i wyłącznie do nich, na jego kanale znaleźć można również różnorakie vlogi czy unboxingi. Jesteśmy pewni, że nawiązana dziś współpraca zaowocuje wieloma sukcesami w przyszłości.Jakby tego było mało, już dziś wieczorem, Bartek startuje ze swoim livestream'em. Po raz pierwszy będzie można go obejrzeć bezpośrednio przez stronę jarock.pl pod tym linkiem: http://jarock.pl/tivolt-live/ Będziecie oglądać?


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu