Tinder pozwoli na zablokowanie znajomych po numerze telefonu

Tinder pozwoli na zablokowanie znajomych po numerze telefonu

Tinder pozwoli użytkownikom na dodanie konkretnych numerów telefonów do czarnej listy. W ten sposób wybrane osoby nie pojawią się podczas "przesuwania", co zapobiegnie ewentualnemu niezręcznemu spotkaniu.


Jeśli korzystaliście z Tindera, to zapewne nie raz natrafiliście na mniej lub bardziej znajome twarze. Taka sytuacja bywa dosyć niezręczna i wiele osób zapewne chciałoby jej w przyszłości uniknąć. Jak się okazuje, do aplikacji trafi niedługo wyczekiwana funkcja.

Tinder planuje bowiem umożliwić swoim użytkownikom zablokowanie wybranych numerów telefonów. W ten sposób osoba posiadająca konto z przypisanym numerem nie pojawi się podczas "przesuwania" - my także się u niej nie wyświetlimy.

Źródło: Tinder (via The Verge)


Co ciekawe, Tinder pozwoli na przesłanie całej listy kontaktów. W ten sposób unikniemy spotkania z praktycznie większością znajomych. Nie da się ukryć, że taka funkcja może okazać się przydatna. Oczywiście w każdym momencie zablokowany numer będzie można potem "przywrócić do życia".

Nie wiadomo kiedy stosowna aktualizacja trafi do użytkowników. Pozostaje więc czekać i regularnie sprawdzać czy nie pojawiła się opcja "Blokuj kontakty".

 

Co sądzicie o nadchodzącej nowości na Tinderze? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.