TikTok wprowadzi historię przeglądania

TikTok wprowadzi historię przeglądania

TikTok rozpoczął testy historii przeglądania - funkcji, która znacznie ułatwi znalezienie filmów, które zdążyliśmy obejrzeć w przeszłości. Na razie nie wiadomo, kiedy takie narzędzie miałoby się pojawić.


Matt Navarra, konsultant ds. mediów społecznościowych, poinformował na Twitterze o swoim najnowszym odkryciu (ujrzanym przez Hammoda Oh) Okazuje się, że firma ByteDance najprawdopodobniej rozpoczęła na TikToku testy opcji nazwanej "Historia oglądania". Została ona dostrzeżona w ustawieniach aplikacji, a konkretniej - sekcji "Treść i działalność".

Szczegółów nadchodzącej funkcjonalności na razie brak. Trudno więc stwierdzić w jaki sposób będzie wyglądać nadchodząca zakładka oraz jak programiści podejdą do sposobu kompilowania wcześniej obejrzanych materiałów. Użytkownicy zapewne z niecierpliwością wyczekują teraz kolejnych informacji na ten temat.

Źródło: Twitter


Historia przeglądania to bowiem jeden z najczęściej zgłaszanych pomysłów przez społeczność TikToka. Szukanie przez przypadek pominiętego filmu to obecnie prawdziwa udręka i udostępnienie możliwości szybkiego powrotu do tego typu treści okazałaby się dla wielu zbawienna.

Teraz pozostaje jednak uzbrojenie się w cierpliwość - miejmy nadzieję, że firma ByteDance już niedługo podzieli się szczegółami testowanej funkcji. Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo, iż nigdy jej publicznie nie uświadczymy, lecz to raczej jeden z najgorszych scenariuszy.

 

Korzystacie z TikToka? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.