TikTok został oficjalnym partnerem UEFA Euro 2020

TikTok został oficjalnym partnerem UEFA Euro 2020

Od pewnego czasu żyjemy w innej rzeczywistości i to właśnie w niej musimy się odnaleźć. Pandemia i lockdown sprawiły, że ludzie zainteresowali się życiem w Internecie i nowymi formami rozrywki, co przyczyniło się do królowania TikToka we wszelkich zestawieniach. Teraz aplikacja może pochwalić się kolejnym sukcesem - partnerstwem z UEFA Euro 2020.


Efekty rozszerzonej rzeczywistości (AR), hashtag challenges, TikTok Lives i Sounds - to właśnie te rozwiązania będą mogły wzbudzić zainteresowanie zarówno oddanych fanów, jak i tych, którzy dopiero będą mieć możliwość pokochania piłki nożnej.Przed turniejem UEFA Euro 2020, który rozpocznie się 11 czerwca 2021 roku, na TikToku powstanie konto, na którym zobaczyć będzie można archiwalne materiały, a także filmy i zdjęcia zza kulis przedsięwzięcia. Ponadto marka otrzymała zezwolenie na sponsoring transmisji na żywo we wszystkich europejskich kanałach.

Co sądzicie o tej współpracy? Na pewno można traktować ją jako przełomową, bo pierwszy raz platforma rozrywkowa jest sponsorem turnieju sportowego. TikTok na pewno pozwoli fanom na wiele dodatkowych wrażeń. My jesteśmy zdecydowanie na tak!

avatar

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.