Ranking TikTok

Ranking TikTok

TikTok (wcześniej Musical.ly) to obecnie jedna z aplikacji społecznościowych cieszących się ogromną popularnością. Polskich twórców TikTok śledzą setki tysięcy, a czasem i miliony użytkowników w poszukiwaniu najlepszego teledysku do wybranego fragmentu piosenki. Poniżej przedstawiamy wam ranking najpopularniejszych TikTokerów w Polsce.



Ostatnia aktualizacja rankingu TikTok: 03.2020
Nazwa twórcy TikTok - (@nick) - liczba fanów w przybliżeniu


1. Maria Jeleniawska TikTok (@jeleniewska) - 9 000 000+ fanów
2. Marlena Sojka TikTok (@marlenasojka) - 6 200 000+ fanów

3. Kinga Sawczuk TikTok (@kompleksiaraxx) - 4 900 000+ fanów
4. Sabina Pawlik TikTok (@sabinitta) - 4 500 000+  fanów
5. Filip Zabielski TikTok (@filipzabielski) - 4 200 000+ fanów
6. Twins Style TikTok (@twinsstylee) - 4 200 000+ fanów
7. Daniel Xantos TikTok (@danielxantos) - 3 700 000+ fanów
8. Sylwester Wardęga TikTok (@sawardega) - 3 400 000+ fanów
9. Ewa Zawada TikTok (@dobrafaza) - 3 300 000+ fanów
10. Krystian Ziętkowski TikTok (@zietkowsky) - 2 900 000+ fanów
11. Kuba Norek TikTok (@norekkuba) - 2 800 000+ fanów
12. Zulema TikTok (@kinia.wiczynska) - 2 600 000+ fanów
13. Dominik Rupiński TikTok (@dominikrupinski) - 2 500 000+ fanów
14. Lena TikTok (@lena_moonlight) - 2 400 000+ fanów
15. Ula Kornelia Woźniak TikTok (@ukwozniakk) - 1 900 000+ fanów
16. Monika Falyork TikTok (@powerpuffmoniq) - 1 700 000+ fanów
17. Paulina Paola TikTok (@paulinapaola) - 1 700 000+ fanów
18. Sebastian Kowalczyk TikTok (@sebastiankowalczykkk) - 1 700 000+ fanów
19. Mans Vechess TikTok (@ciapur) - 1 700 000+ fanów
20. Resia TikTok (@reeesia) - 1 600 000+ fanów
21. Natalia Sisik TikTok (@nataliasisik) - 1 500 000+ fanów
21. kameleMONA TikTok (@kamelemona) - 1 400 000+ fanów
22. Sylwia Lipka TikTok (@sylwialipka) - 1 400 000+ fanów
23. Stuart Burton TikTok (@stuu) - 1 400 000+ fanów
24. Marta Rentel TikTok (@martirenti) - 1 400 000+ fanów
25. Emilcia TikTok (@_emilciaaa_) - 1 300 000+ fanów
26. Pysia TikTok (@pysia67) - 1 300 000+ fanów
27. Patrycja Widera TikTok (@patrycjawidera) - 1 300 000+ fanów
28. Roxana Orłowska TikTok (@roxaok) - 1 300 000+ fanów
29. Julia Kostera TikTok (@julia_kostera) - 1 300 000+ fanów
30. Natalia Lewandowska TikTok (@nylaa.a) - 1 100 000+ fanów
31. fit.lovers TikTok (@fit.lovers) - 1 100 000+ fanów
32. Karol Pieszko TikTok (@pieszkovx) - 1 000 000+ fanów
33. Paweł Szwed TikTok (@pavlloo) - 1 000 000+ fanów
34. JDabrowsky TikTok (@janekjestem) - 988 000+ fanów
35. Patryk Zapała TikTok (@colorowyy) - 975 000+ fanów
36. Kamil Owczarek TikTok (@kamilowczarek) - 965 000+ fanów
37. Ola Nowak TikTok (@ola_nowak) - 905 000+ fanów
38. Dominik YT TikTok (@dominik.mess) - 880 000+ fanów
39. Izabela Zabielska TikTok (@izabelazabielska) -877 000+ fanów
40. Sandra Maliszewska TikTok (@maliszewskaa) - 848 000+ fanów
41. Roksana Węgiel TikTok (@roxiewegiel) - 837 000+ fanów
42. Paulia Soboń TikTok (@paulinasobon) - 829 000+ fanów
43. Julia Żugaj TikTok (@juliazugaj) - 808 000+ fanów
44. DDOB TikTok (@ddob) 775 000+ fanów
45. TheAmmisuDIY TikTok (@theammisuyoutube) - 765 000+ fanów
46. Katka Vlog TikTok (@kasiakv) - 748 000+ fanów
47. Oliwia Misztal TikTok (@oliwiamisztal) - 710 000+ fanów
48. Karolynaa TikTok (@karola_lna) - 696 000+ fanów
49.Magda Bereda TikTok (@magdabereda) - 695 000 fanów
50. Wiciu TikTok (@witkowski_) - 680 000+ fanów
51. Klaudusiek TikTok (@klaudusiek) - 665 000+ fanów
52. Nikola Wilczewska TikTok (@wilczewska) - 644 000+ fanów
53. My3oficjalnie TikTok (@my3oficjalnie) 640 000+ fanów
54. Agnieszka Grzelak TikTok (@aga_grzelak) - 628 000+ fanów
55. Boczek TikTok (@bo.czeq) - 618 000+ fanów
56. vNARF TikTok (@vnarf) - 616 000+ fanów
57. Friz TikTok (@tojafriz) - 595 000+ fanów
58. Cleo TikTok (@cleo) - 563 000+ fanów
59. Pasuś TikTok (@pasofix) - 556 000+ fanów
60. Sonia Żugaj TikTok (@żugaj) - 550 000+ fanów
61. Monika Kociołek TikTok (@monika.kociolek) - 545 000+ fanów
62. Magic of Y TikTok (@magicofy) - 526 000+ fanów
63. CookieMint TikTok (@cookiemint.pl) - 504 000+ fanów
64. Wanesa Stefaniak TikTok (@wickedwans) - 495 000+ fanów
65. Marcysia TikTok (@ryskalamarcysia) - 495 000+ fanów
66. Klaudia Krajewska TikTok (@klaudia.k) - 475 000+ fanów
67. Oliwier Skrudlik TikTok (@_skrudliq_) - 475 000+ fanów
68. Julka Kołaczek TikTok (@julakolaczek) - 463 500+ fanów
69. Wiktoria Wieczorek TikTok (@wieczorrek) - 463 000+ fanów
70. Sylwia Przybysz TikTok (@syska98) - 452 000+ fanów
71. Kasia & Ania TikTok (@kasiaandania) - 452 000+ fanów
72. Olivia Wieczorek TikTok (@o.wieczorek) - 450 000+ fanów
73. Blowek TikTok (@blowek) - 436 000+ fanów
74. Łysa Baba  TikTok (@kiniawilczewska) - 431 000+ fanów
75. Marceline TikTok (@marcelinawaniek) - 430 000+ fanów
76. ola.radziun i bubek TikTok (@ola.radziun) - 427 000+ fanów
77. Julita Juchnowicz TikTok (@julitajuchnowicz) - 421 000+ fanów
78. Krzysiek Dąbrowski TikTok (@czesc_tu_krzysiek) - 420 000+ fanów
79. Mery TikTok (@meryx.x) - 410 000+ fanów
80. Lena Nalecz TikTok (@helena_nalecz) - 403 000+ fanów
81. Wersow TikTok (@wersow) -395 000+ fanów
83. Julia Wołczyńska TikTok (@julawolczynska) - 388 000+ fanów
84. Oliver Kamiński TikTok(@oliverkaminski) - 367 000+ fanów
85. Oskar Gorniak TikTok (@oskargorniak) - 363 000+ fanów
86. Jakub Buszewski TikTok (@jakubbuszewski) - 361 000+ fanów
87. Marcelina Suława TikTok (@masinkas) - 341 000+ fanów
88. Sandra Orłowska TikTok (@sysia_02) - 328 000+ fanów
89. Julia Jarota TikTok (@juliajarota) - 323 000+ fanów
90. Antonina Flak TikTok (@samosiaa_yt) - 321 000+ fanów
91. Natalia Puchniarska TikTok (@puchniarskaa) - 318 000+ fanów
92. Alxyni TikTok (@alxyni) - 306 000+ fanów
93. Kuba Topolski TikTok (@kuba_top) - 301 000+ fanów
94. _laur.a_ TikTok (@_laur.a_) - 294 000+ fanów
95. Agata Gladysz TikTok (@agatagladysz) - 292 000+ fanów
96. Anna Ratke TikTok (@anna.ratke) - 289 000+ fanów
97. Wyobraźnia TikTok (@wyobraznia) - 282 000+ fanów
98. czuux TikTok (@czuux) - 281 000+ fanów
99. Nikola Ruminska TikTok (@nikolaruminska) - 280 000+ fanów
100. Rafal Kisielinski TikTok (@napewnoniekislu) - 273 000+ fanów
101. Flora TikTok (@florek_pomidorek) - 268 000+ fanów
102. Oliwia Ziomek TikTok (@oliwia.ziomek) - 267 000+ fanów
103. Emilia Królikowska TikTok (@emiflesh) - 267 000+ fanów
104. Carmelove TikTok (@carmelove99) - 262 000+ fanów
105. Jakub Jaros TikTok (@jarosiq) - 261 000+ fanów
106. Daniel Szupernak TikTok (@dysioblog) - 249 000+ fanów
107. Wicia TikTok (@k.wicia) - 246 000+ fanów
108. Klaudu TikTok (@klaudu) - 231 000+ fanów
109. Dominik Łupicki (@famefamilia) - 219 000+ fanów
110. mattyc21 TikTok (@mattyc21) - 179 000+ fanów
111. Weronika TikTok (@werooonix) - 175 000+ fanów
112. Tamajaga TikTok (@tamajaga) - 169 000+ fanów
113. Mateusz Ciawłowski TikTok (@mciawlowski) - 160 000+ fanów
114. Mateusz Holik TikTok (@mateuszholik) - 92 000+ fanów


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.