Ranking TikTok

Ranking TikTok

TikTok (wcześniej Musical.ly) to obecnie jedna z aplikacji społecznościowych cieszących się ogromną popularnością. Polskich twórców TikTok śledzą setki tysięcy, a czasem i miliony użytkowników w poszukiwaniu najlepszego teledysku do wybranego fragmentu piosenki. Poniżej przedstawiamy wam ranking najpopularniejszych TikTokerów w Polsce.




Ostatnia aktualizacja rankingu TikTok: 11.2019
Nazwa twórcy TikTok - (@nick) - liczba fanów w przybliżeniu

1. Maria Jeleniawska TikTok (@jeleniewska) - 8 600 000+ fanów
2. Kinga Sawczuk TikTok (@kompLeksiaraxx) - 4 800 000+ fanów
3. Marlena Sojka TikTok (@marlenasojka) - 4 000 000+ fanów
4. Sabina Pawlik TikTok (@sabinitta) - 3 800 000+  fanów
5. Filip Zabielski TikTok (@filipzabielski) - 3 200 000+ fanów
6. Twins Style TikTok (@twinsstylee) - 3 000 000+ fanów
7. Kuba Norek TikTok (@norekkuba) - 2 400 000+ fanów
8. Ewa Zawada TikTok (@dobrafaza) - 2 400 000+ fanów
9. Dominik Rupiński TikTok (@dominikrupinski) - 2 300 000+ fanów
10. Lena TikTok (@lena_moonlight) - 2 200 000+ fanów
11. Monika Falyork TikTok (@powerpuffmoniq) - 1 700 000+ fanów
12. Paulina Paola TikTok (@paulinapaola) - 1 700 000+ fanów
13. kameleMONA TikTok (@kamelemona) - 1 300 000+ fanów
14. Emilcia TikTok (@_emilciaaa_) - 1 300 000+ fanów
15. Pysia TikTok (@pysia67) - 1 200 000+ fanów
16. Natalia Lewandowska TikTok (@nylaa.a) - 1 100 000+ fanów
17. Sylwia Lipka TikTok (@sylwialipka) - 1 100 000+ fanów
18. Patrycja Widera TikTok (@patrycjawidera) - 1 200 000+ fanów
19. Stuart Burton TikTok (@stuu) - 1 100 000+ fanów
20. Krystian Ziętkowski TikTok (@zietkowsky) - 1 100 000+ fanów
21. Marta Rentel TikTok (@martirenti) - 1 100 000+ fanów
22. Daniel Xantos TikTok (@danielxantos) - 1 000 000+ fanów
23. Ula Kornelia Woźniak TikTok (@ukwozniakk) - 723 000+ fanów
24. JDabrowsky TikTok (@janekjestem) - 980 000+ fanów
25. Karol Pieszko TikTok (@pieszkovx) - 958 000+ fanów
26. Patryk Zapała TikTok (@colorowyy) - 845 000+ fanów
27. fit.lovers TikTok (@fit.lovers) - 840 000+ fanów
28. Sebastian Kowalczyk TikTok (@sebastiankowalczykkk) - 830 000+ fanów
29. Julia Kostera TikTok (@julia_kostera) - 797 000+ fanów
30. Dominik YT TikTok (@dominik.mess) - 794 000+ fanów
31. Natalia Sisik TikTok (@nataliasisik) - 791 000+ fanów
32. Adam Żakiewicz TikTok (@adamżakiewicz) - 782 000+ fanów
33. Katka Vlog TikTok(@kasiakv) - 760 000+ fanów
34. Izabela Zabielska TikTok (@izabelazabielska) -759 000+ fanów
35. TheAmmisuDIY TikTok (@theammisuyoutube) - 756 000+ fanów
36. Kamil Owczarek TikTok (@kamilowczarek) - 720 000+ fanów
37. Paweł Szwed TikTok (@pavlloo) - 708 000+ fanów
38. Julka Żugaj TikTok (@juliazugaj) - 684 000+ fanów
39. Sandra Maliszewska TikTok (@maliszewskaa) - 679 000+ fanów
40. Magda Bereda TikTok (@magdabereda) - 640 000 fanów
41. NIkola Wilczewska TikTok (@wilczewska) - 628 000+ fanów
42. Wiciu TikTok (@witkowski_) - 607 000+ fanów
43. Paulia Soboń TikTok (@paulinasobon) - 602 000+ fanów
44. My3oficjalnie TikTok (@my3oficjalnie) 594 000+ fanów
45. Roksana Węgiel TikTok (@roxiewegiel) - 582 000+ fanów
46. Klaudusiek TikTok (@klaudusiek) - 580 000+ fanów
47. Agnieszka Grzelak TikTok (@aga_grzelak) - 570 000+ fanów
48. Ola Nowak TikTok (@ola_nowak) - 567 000+ fanów
49. Boczek TikTok (@bo.czeq) - 562 000+ fanów
50. Oliwia Misztal TikTok (@oliwiamisztal) - 543 000+ fanów
51. Karolynaa TikTok (@karola_lna) - 522 000+ fanów
52. Cleo TikTok (@cleo) - 488 000+ fanów
53. Sonia Żugaj TikTok (@żugaj) - 470 000+ fanów
54. Pasuś TikTok (@pasofix) - 467 000+ fanów
55. Roxana Orłowska TikTok (@roxaok) - 467 000+ fanów
56. DDOB TikTok (@ddob) 467 000+ fanów
57. Mans Vechess TikTok (@ciapur) - 461 000+ fanów
58. Klaudia Krajewska TikTok (@klaudia.k) - 459 000+ fanów
59. Olivia Wieczorek TikTok (@o.wieczorek) - 448 000+ fanów
60. Oliwier Skrudlik TikTok (@_skrudliq_) - 443 000+ fanów
61. vNARF TikTok (@vnarf) - 443 000+ fanów
62. Sylwia Przybysz TikTok (@syska98) - 442 000+ fanów
63. Wiktoria Wieczorek TikTok (@wieczorrek) - 426 000+ fanów
64. Julka Kołaczek TikTok (@julakolaczek) - 425 500+ fanów
65. Monika Kociołek TikTok (@monika.kociolek) - 419 000+ fanów
66. Magic of Y TikTok (@magicofy) - 417 000+ fanów
67. Julita Juchnowicz TikTok (@julitajuchnowicz) - 417 000+ fanów
68. Wanesa Stefaniak TikTok (@wickedwans) - 416 000+ fanów
69. ola.radziun i bubek TikTok (@ola.radziun) - 411 000+ fanów
70. Mery TikTok (@meryx.x) - 410 000+ fanów
71. CookieMint TikTok (@cookiemint.pl) - 406 000+ fanów
72. Marceline TikTok (@marcelinawaniek) - 390 000+ fanów
73. Kasia & Ania TikTok (@kasiaandania) - 388 000+ fanów
74. Lena Nalecz TikTok (@helena_nalecz) - 386 000+ fanów
75. Julia Wołczyńska TikTok (@julawolczynska) - 378 000+ fanów
76. Oliver Kamiński TikTok(@oliverkaminski) - 361 000+ fanów
77. Krzysiek Dąbrowski TikTok (@czesc_tu_krzysiek) - 356 000+ fanów
78. Oskar Gorniak TikTok (@oskargorniak) - 353 000+ fanów
79. Michał Pachulski TikTok (@pachulski) - 352 000+ fanów
80. Kinga Wilczewska TikTok (@kiniawilczewska) - 343 000+ fanów
81. Julia Jarota TikTok (@juliajarota) - 321 000+ fanów
82. Jakub Buszewski TikTok (@jakubbuszewski) - 319 000+ fanów
83. Sandra Orłowska TikTok (@sysia_02) - 316 000+ fanów
84. Natalia Puchniarska TikTok (@puchniarskaa) - 313 000+ fanów
85. Marcelina Suława TikTok (@masinkas) - 310 000+ fanów
86. Resia TikTok (@reeesia) - 307 000+ fanów
87. Antonina Flak TikTok (@samosiaa_yt) - 303 000+ fanów
88. Nina Przegalińska TikTok (@ninaprzegalinska) - 303 000+ fanów
89. _laur.a_ TikTok (@_laur.a_) - 294 000+ fanów
90. Blowek TikTok (@blowek) - 282 000+ fanów
91. Alxyni TikTok (@alxyni) - 279 000+ fanów
92. Rafal Kisielinski TikTok (@napewnoniekislu) - 276 000+ fanów
93. Anna Ratke TikTok (@anna.ratke) - 275 000+ fanów
94. czuux TikTok (@czuux) - 273 000+ fanów
95. Huncho8yg TikTok (@hunchoflexx) - 273 000+ fanów
96. Wyobraźnia TikTok (@wyobraznia) - 272 000+ fanów
97. Flora TikTok (@florek_pomidorek) - 267 000+ fanów
98. Nikola Ruminska TikTok (@nikolaruminska) - 251 000+ fanów
99. Kuba Topolski TikTok (@kuba_top) - 263 000+ fanów
100. Oliwia Ziomek TikTok (@oliwia.ziomek) - 262 000+ fanów
101. Agata Gladysz TikTok (@agatagladysz) - 247 000+ fanów
102. Wicia TikTok (@k.wicia) - 244 000+ fanów
103. Daniel Szupernak TikTok (@dysioblog) - 242 000+ fanów
104. Emilia Królikowska TikTok (@emiflesh) - 240 000+ fanów
105. Klaudu TikTok (@klaudu) - 234 000+ fanów
106. Jakub Jaros TikTok (@jarosiq) - 231 000+ fanów
107. Carmelove TikTok (@carmelove99) - 208 000+ fanów
108. Weronika TikTok (@werooonix) - 181 000+ fanów
109. mattyc21 TikTok (@mattyc21) - 171 000+ fanów
110. Tamajaga TikTok (@tamajaga) - 169 000+ fanów
111. Weronika Plota TikTok (@xxryna) - 164 000+ fanów
112. Mateusz Ciawłowski TikTok (@mciawlowski) - 142 000+ fanów
113. Mateusz Holik TikTok (@mateuszholik) - 91 000+ fanów


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.