Thunder Island - ruszył 3 sezon serwera Minecraft od reZigiusza

Thunder Island - ruszył 3 sezon serwera Minecraft od reZigiusza

Rozpoczęła się trzecia edycja serwera Minecraft o nazwie Thunder Island. Tym razem osoby odpowiedzialne za projekt skupiły się na ulepszeniu mechanik i gameplay'u. Na graczy czekają więc liczne nowości i zmiany. 


Za nami dwa sezony Thunder Island. Jeśli pierwszy raz słyszycie o tym przedsięwzięciu, to niezwłocznie odsyłamy Was do artykułów poświęconych serwerowi. Opisywaliśmy m.in. jego początki, jak również drugą edycję.

By utrzymać społeczność niezbędna jest implementacja nowości, a także swoisty reset rozgrywki. Tak też się właśnie stało - ruszył właśnie trzeci sezon serwera Thunder Island, na którego wejść mogą wszyscy posiadacze gry Minecraft w wersji od 1.8 do 1.15.Czego można się spodziewać tym razem? Przede wszystkim zupełnie nowych potworów, przedmiotów oraz terenów do zdobywania doświadczenia (m.in. dungeonów). Szczególnie interesująco prezentuje się Magiczna Kopalnia, gdzie im częściej wydobywamy surowce, tym wyższej rangi je otrzymujemy.Użytkownicy niewątpliwie zadowoleni będą z konkursu, gdzie wygrać można przedmioty o łącznej wartości 12 tysięcy złotych. Mowa tu przede wszystkim o akcesoriach komputerowych (fotele, myszki, klawiatury, podkładki). Udział można wziąć w trzech kategoriach: znawca fabularny, talent budowlany oraz topowy gracz. Wymagania co do każdej z nich nie są małe, więc koniecznie zajrzyjcie na dedykowaną stronę przedsięwzięcia, gdzie dowiecie się szczegółów.

Na serwer wejść można poprzez specjalne IP (mc.thunderisland.pl). Jeśli jednak z jakichś powodów nie jesteś w stanie wziąć udziału w trzecim sezonie serwera, to zawsze istnieje opcja śledzenia rozwoju projektu na np. gamingowym kanale reZigiusza.

 

Planujecie grać na Thunder Island? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.