Thor zamyka kanał? Nic z tego!

Thor zamyka kanał? Nic z tego!

Dzisiaj na kanale Thora pojawił się film pt. ,,100.000 = ZAMKNIĘCIE KANAŁU?!". Tytuł ten przyprawił niejedną osobę o zawtót głowy, ale spokojnie, nie ma czym się martwić!


Już jakiś czas temu, na kanale Thora wybiło 100 tys. subów i jak mówi w swoim najnowszym filmie to właśnie ta liczba była jego jedynym celem podczas zakładania kanału. Wtedy mógłby poczuć się spełniony w 100%. Lecz po zdobyciu tylu liczby widzów, Thor rzecz jasna nie zamyka kanału i nigdzie nie odchodzi! Wręcz przeciwnie, jego twórczość wzrośnie jak sam mówi i otworzył nawet sklep ze swoimi ubraniami i zupełnie nowymi wzorami. Właśnie z tej okazji pojawił się konkurs na dowolną rzecz z jego sklepu, w którym udział może wziąć każdy!


W filmie Thor bardzo serdecznie podziękował za to, że niedawno wbiło mu ponad 100.000 tysięcy subskrypcji. My także gratulujemy mu tego osiągnięcia z całego serca! Materiał ten obejrzycie poniżej:A Wy jak zareagowaliście gdy zobaczyliście tytuł filmu?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.