TheUwagaPies - powrót serii filmów i nowy design kanału!

TheUwagaPies - powrót serii filmów i nowy design kanału!

Jak wiadomo, znany i lubiany Krzysztof  Gonciarz nie ogranicza się tylko do kanału Zapytaj Beczkę, ale prowadzi również bardzo popularne ostatnimi czasy daily vlogi oraz  kanał TheUwagaPies, który jest programem anglojęzycznym, współtworzonym wraz z Kasią.


Niestety, już jakiś czas temu częstotliwość wstawiania odcinków znacząco opadła, a stało się to z powodu zwykłego braku czasu, ponieważ nasi internetowi twórcy prowadzili wiele projektów naraz. Jak tłumaczy Kasia, nie było nikogo, kto mógłby zająć się TheUwagaPies. Na szczęście wszelkie ciekawostki z poczynań tej dwójki mogliśmy zobaczyć u Krzysztofa Gonciarza, który codziennie raczy nas nowymi materiałami. Wszystkiego dowiecie się z tego krótkiego filmiku wyjaśniającego zaistniałą sytuację.
Szczęśliwie dla fanów TheUwagaPies, nie był to początek końca tego kanału. Zaledwie kilka dni po tym filmie, mogliśmy zaobserwować pierwsze zmiany, a dotyczyły one jego fanpage'a na Facebooku jak i samego kanału. Uaktualniono fotografię widniejącą w tle oraz zdjęcie profilowe, które teraz wyglądają tak:


TheUwagaPies

 

Nie było to jednak tak wielkim zaskoczeniem dla tych, którzy na bieżąco oglądają daily vlogi Krzysztofa. To tam właśnie, w kilku  ostatnich odcinkach, zachęcał swoich widzów do zajrzenia na kanał TheUwagaPies, a wcześniej wspominał także o tym, że trwają prace nad nowymi filmami. Czego będą one dotyczyły? Otóż powrót TheUwagaPies wiąże się z nową serią, kręconą w różnych miastach Japonii. Twórcy YouTube rozpoczęli współpracę z internetowym serwisem "Odigo", za pomocą którego można zaplanować swoją japońską wyprawę, dowiedzieć się, jakie miejsca są w największym stopniu warte obejrzenia oraz zapoznać się z ciekawymi artykułami umieszczonymi na blogu, dotyczącymi oczywiście Kraju Kwitnącej Wiśni. Mieliśmy już okazję zobaczyć pierwszy materiał stworzony w nowej formie przewodnika turystycznego, a jeżeli Wy jeszcze tego nie zrobiliście, to znajdziecie go poniżej.
Zapewne pamiętacie, jak Krzysztof przyznał się widzom do tego, że kręcenie filmów na kanał TheUwagaPies stało się dla niego i Kasi wręcz nienaturalne. Zbyt często i ostentacyjnie starali się pokazywać swoje zwykłe, codzienne życie w sposób przekoloryzowany, zawsze pełne nowych wrażeń związanych z mieszkaniem w Japonii. Po pewnym czasie obydwoje byli już zmęczeni ciągłymi staraniami, aby tylko zrobić każdego dnia coś niezwykłego. Nowa seria ma szansę zbalansować dalszą chęć produkowania materiałów oraz poprzednie złe doświadczenia. Trzymamy kciuki za powodzenie tej inicjatywy i liczymy na dalszy rozwój kanału TheUwagaPies! Według nas kanał ma olbrzymi potencjał, a pokazuje to ich ostatnie osiągnięcie - zdobycie 100 tysięcy subskrypcji! Gratulujemy!


Tymczasem sprawdźcie najnowszy odcinek z ich kanału oraz zapoznajcie się z tymi wcześniejszymi, bo naprawdę warto:
A czy Was cieszy wielki powrót TheUwagaPies? Który z ich filmów najbardziej Wam się podobał? Piszcie w komentarzach!


Joanna Kowalska


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.