TheUnboxAll pokazuje nowe przyciski YouTube!

TheUnboxAll pokazuje nowe przyciski YouTube!

O nowym wyglądzie przycisku YouTube, który otrzymują twórcy za przekroczenie odpowiedniej liczby subskrybentów, poinformował na swoim fanpage'u TheUnboxall. Zrobił również ankietę, w której widzowie mieli zadecydować czy lepszy jest nowy wygląd przycisku, czy stary. Widzowie nie pozostawili wątpliwości, że fajniej wygląda zaktualizowany projekt nagrody. Część osób zastanawia się jednak, czy nie jest to żart YouTubera.


Zmiana miała miejsce już tydzień temu. O nowym wyglądzie przycisków YouTube poinformował między innymi na swoim kanale. W materiale zaprezentowano fragmenty filmów znanych twórców, którzy z ogromną radością odpakowują swoje przyciski. Zobaczyć tam możemy również kilka nietypowych sposobów na świętowanie zdobycia tej nagrody. Na końcu filmu pokazano projekty, jak wyglądają najnowsze odznaczenia przyznawane przez YouTube.Wszystkie kanały, które dany próg subskrypcji przekroczyły po 29 marca, dostaną już nowszą wersję przycisku. Zmianie ulegną tylko dwa pierwsze odznaczenia - za 100 tysięcy i milion widzów, natomiast diamentowy przycisk za 10 milionów subskrybentów nie zostanie zmodyfikowany. Nowe nagrody różnią się od poprzednich tym, że zamiast składać się z gabloty ze szkłem, w której znajduje się odlany przycisk, są one dużym blokiem, w którym wytłoczony jest wzór przycisku i dane użytkownika, któremu przyznawana jest nagroda.

Pierwszym polskim twórcą, który dostał taki przycisk, jest TheUnboxall. Na jego kanale znajduje się film, w którym otwiera on swoją nagrodę. Czekał on na ten moment dość długo, ale jak widać - opłacało się. Z unboxingu wynika, że przycisk jest lekki i wykonany z drewna, oklejonego materiałem imitującym złoto, sam wzór przycisku, jest natomiast wypolerowany. YouTuber planuje wykonanie testu wytrzymałości nowej nagrody oraz poszukuje twórcy, który odda mu swoje trofeum w celu porównania.

Nowa nagroda z pewnością jest miłą odmianą od znanego już od 2012 roku starego przycisku. Dzięki temu będziemy mogli również na pierwszy rzut oka odróżnić starszych twórców od nowych. Mamy nadzieję, że nowe przyciski YouTube będą coraz częściej pojawiać się u polskich twórców i będą im przypominać nie tylko o włożonej w rozwijanie kanału pracy, ale również o widowni, która śledzi ich działalność.