THE WR1TER, czyli tajemniczy film krótkometrażowy na polskim YouTube!

THE WR1TER, czyli tajemniczy film krótkometrażowy na polskim YouTube!

Takie materiały na polskim YouTube możemy zobaczyć coraz częściej. Dla wielu widzów to właśnie krótkie filmy z fabułą są ciekawymi nagraniami, lecz nie często mamy okazje oglądać właśnie takie filmy. Inaczej jest jednak w przypadku serii "THE WR1TER", czyli trzymającej w napięciu i tajemniczej produkcji. 
Seria "THE WR1TER" składa się obecnie z 2 odcinków, w których oprócz interesującej fabuły i oryginalnego pomysłu można zobaczyć również internetowych twórców. W obydwu odcinkach zagrali Alex Mandostyle, Pola Gonciarz oraz Radek z kanału welcometomyworld. Swojego głosu w filmie udzielił Łuki Gie.To już dziś! 🎬❤️ Na kanale @themaxtm znajdziecie kolejną część "The Wr1ter". Kto tak naprawdę pociąga za sznurki?


Post udostępniony przez 💃🏻Pola Gonciarz 🎥 #P (@miczag)


THE WR1TER opowiada historię dziewczyny, która po przeprowadzce zaczyna kontaktować się z byłym właścicielem domu poprzez pisanie listów. Na początku nic nie wskazuje na to, aby ich rozmowy miały doprowadzić do czegoś więcej, ale z biegiem czasu wszystko staje się coraz bardziej zagadkowe. Jak skończy się ta historia?
Pierwszy odcinek pojawił się pod koniec czerwca i zdobył od tego czasu ponad 400 tysięcy wyświetleń. Druga część ukazała się kilka dni temu, a od czasu dodania film został obejrzany ponad 150 tysięcy razy.
Oprócz tego, na kanale twórcy filmu pojawił się także materiał poświęcony odpowiedziom na pytania widzów i luźną rozmową z całą obsadą grającą w produkcji.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.