The Sims 4 HITEM na polskim YouTube!

The Sims 4 HITEM na polskim YouTube!

Na tę grę czekało tysiące osób, m.in. po to by nagrać ją na YouTube. Mowa bowiem o czwartej części gry z serii najpopularniejszych na świecie wirtualnych symulatorów życia tworzonych przez studio Maxis, która oficjalnie pojawiła się  polskich sklepach 4 września tego roku. Jest to rzecz jasna - The Sims 4. Twórcy kolejny raz ulepszyli mechanizmy znane z poprzednich edycji oraz dodali szereg nowych elementów, zachęcających do kupna ww. gry.

Czwartą część Simsów, nagrała już liczna część polskich youtuberów. Są to m.in.:  Remigiusz Maciaszek (jeden z pierwszych filmów - dostęp do wersji recenzenckiej), Vertez, TheNitroZyniak, Husiek, TivoltGames czy Polski Pingwin. Jeśli nie widzieliście żadnego z nich, na samym końcu tego artykułu, znajdziecie dwa polecane filmy z tej gry. Nie zapomnijcie również, napisać w komentarzu pod wpisem, czy zamierzacie wyposażyć się w egzemplarz The Sims 4, czy może przystaniecie tylko na oglądaniu materiałów z YouTube.

Tak jak pisaliśmy wcześniej, polecamy Wam dwa filmy. Pierwszy, prezentujący potencjał gry od Verteza wraz z Ulaśką i drugi, zabawnie przestawiony przez Polskiego Pingwina.
1:2:


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu