The Sims 4 HITEM na polskim YouTube!

The Sims 4 HITEM na polskim YouTube!

Na tę grę czekało tysiące osób, m.in. po to by nagrać ją na YouTube. Mowa bowiem o czwartej części gry z serii najpopularniejszych na świecie wirtualnych symulatorów życia tworzonych przez studio Maxis, która oficjalnie pojawiła się  polskich sklepach 4 września tego roku. Jest to rzecz jasna - The Sims 4. Twórcy kolejny raz ulepszyli mechanizmy znane z poprzednich edycji oraz dodali szereg nowych elementów, zachęcających do kupna ww. gry.

Czwartą część Simsów, nagrała już liczna część polskich youtuberów. Są to m.in.:  Remigiusz Maciaszek (jeden z pierwszych filmów - dostęp do wersji recenzenckiej), Vertez, TheNitroZyniak, Husiek, TivoltGames czy Polski Pingwin. Jeśli nie widzieliście żadnego z nich, na samym końcu tego artykułu, znajdziecie dwa polecane filmy z tej gry. Nie zapomnijcie również, napisać w komentarzu pod wpisem, czy zamierzacie wyposażyć się w egzemplarz The Sims 4, czy może przystaniecie tylko na oglądaniu materiałów z YouTube.

Tak jak pisaliśmy wcześniej, polecamy Wam dwa filmy. Pierwszy, prezentujący potencjał gry od Verteza wraz z Ulaśką i drugi, zabawnie przestawiony przez Polskiego Pingwina.
1:2:


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!

Trwa wielka wyprzedaż na GOG.com!