Powstanie polska wersja serialu The Office

Powstanie polska wersja serialu The Office

The Office to z pewnością jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. Jak dziś się dowiedzieliśmy, powstanie polski odpowiednik hitowej produkcji. Za realizację "The Office PL" odpowie CANAL+.


W polskim serialu wystąpi m.in. Piotr Polak, Adam Woronowicz czy Vanessa Aleksander. Akcja serialu będzie miała miejsce w Siedlcach, a dokładniej w firmie zajmujące się produkcją wody mineralnej. Przedsiębiorstwo zostanie przejęte przez nowego właściciela, co wpłynie na obawy pracowników dotyczące ich posady. Więcej o projekcie mówi Małgorzata Seck, Wiceprezes Zarządu ds. Programowych CANAL+ Polska.
W CANAL+ jesteśmy fanami "The Office"! Na realizację polskiej wersji kultowego formatu zdecydowaliśmy się, bo na polskim rynku brakuje śmiałej, jakościowej komedii. Pierwowzór ma walor uniwersalny: świetnie się sprawdza i ogląda na całym świecie, w czasach pandemii tęsknimy za biurową codziennością i spoglądamy na nią z pewną nostalgią.Produkcja we współpracy z BBC Studios będzie miała swoją premierę jesienią w CANAL+ PREMIUM, CANAL+ online oraz na stronie canalplus.com.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.