The Makeup Day Poland 2017 – YouTuberki i blogerki na największych targach beauty w Polsce!

The Makeup Day Poland 2017 – YouTuberki i blogerki na największych targach beauty w Polsce!

Ten weekend był dość ważny dla wszystkich wielbicielek tematyki beauty i makeup – w Warszawie odbyło się największe w Polsce wydarzenie nawiązujące do tej tematyki, czyli The Makeup Day Poland 2017 połączony z Targami Beauty Forum 2017. Na miejscu można było zobaczyć mnóstwo modelek, blogerek urodowych i YouTuberek – chcecie zobaczyć, jak przebiegała impreza?


Na dwudniowym wydarzeniu pojawiło się wiele miłośniczek dobrze zrobionego makijażu, które poza przyglądaniem się nietuzinkowym pokazom i próbowaniem nowych kosmetyków miały jeszcze jeden cel – spotkać swoje ulubione blogerki i YouTuberki zaangażowane w przebieg imprezy. O kim mowa? Na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego można było spotkać Karolinę Gołębiewską z kanału StylizacjeTV, Maxineczkę, RedLipstickMonster, MacademianGirl i nie tylko. Wystarczyło tylko odszukać je na właściwych stoiskach targowych, by móc z nimi chwilę porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie – okazja jedyna w swoim rodzaju!Maxineczka nie tylko poprowadziła na targach kilka pokazów makijażowych, w tym jeden o uniwersalnym zastosowaniu bronzera, lecz również była jurorką w Polskich Mistrzostwach Makijażu. Jak sama napisała, to dla niej ogromne osiągnięcie i zaszczyt – dla nas oglądanie Maxineczki „w akcji” na żywo to z kolei czysta przyjemność!
MacademianGirl również nie próżnowała podczas targów. Na imprezie odbyła się bowiem przedpremiera nowej linii kosmetycznej, którą Tamara stworzyła specjalnie dla światowej marki. Czym może się cechować kolekcja kosmetyków promowana przez blogerkę? Przede wszystkim mocnym kolorem! Miłośniczki nasyconych barw z pewnością znajdą tu coś ciekawego dla siebie!