Co zrobić, żeby zostać aktorem? – wywiad Sylwii Lipki z aktorami z „The Lodge”

Co zrobić, żeby zostać aktorem? – wywiad Sylwii Lipki z aktorami z „The Lodge”

Marzycie czasem o tym, by pracować jako aktor lub aktorka? Chyba każdy z nas śnił kiedyś o tym, by pojawiać się na ekranach, być uwielbianym przez fanów i proszonym o autograf na ulicy. Czy chcielibyście usłyszeć kilka rad dotyczących tego, co zrobić, aby zostać aktorem? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi tak, z pewnością zainteresuje Was wywiad, który Sylwia Lipka przeprowadziła z aktorami z serialu „The Lodge”!
Pamiętacie nasz artykuł o wizycie Sylwii Lipki na planie serialu Disney Channel „The Lodge” (możecie go przeczytać TUTAJ)? Jak się okazało piosenkarka nie tylko zwiedziła imponujący plan filmowy, znajdujący się w Belfaście, lecz również miała okazję porozmawiać z aktorami wcielającymi się w główne role. To chyba marzenie każdego prawdziwego fana serialu!
Jakie pytania Sylwia zadała aktorom? Przede wszystkim zapytała ich o to, jak wygląda ich codzienna praca na planie serialu. Okazuje się, że nie jest to tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać, ponieważ aktorzy spędzają na planie czasem nawet po 12 godzin. Oczywiście atmosfera jest tak świetna, że rekompensuje ona tak długi czas pracy. Piosenkarka zadała im też pytanie dotyczące tego, jak się odnajdują w całkiem obcym miejscu, jakim jest dla nich Belfast – aktorzy nie pochodzą bowiem z okolicy, lecz przeprowadzili się tu na czas kręcenia serialu. Wszyscy zgodnie przyznali, że bardzo im się podoba Irlandia Północna i są zachwyceni tutejszymi krajobrazami – czują się tu prawie jak w domu. Jeśli chodzi o tęsknotę za domem to oczywiście ją odczuwają, lecz pomaga im to, że są tu razem i mogą na siebie liczyć.
Sylwia zapytała ich również o to, czy mogliby udzielić kilka rad dla młodych osób, które marzą o pracy aktora. Co więc należy zrobić, by zostać aktorem? Przede wszystkim trzeba być pewnym tego, że to jest właśnie to, co chcemy robić w życiu. Zanim więc zaczniemy działać w tym kierunku, warto wziąć udział np. w jakiś warsztatach aktorskich, aby sprawdzić, czy „to czujemy”. Jeśli już się upewnimy, że to jest właśnie ta jedna rzecz, którą kochamy najbardziej na świecie, musimy o to walczyć. Nie można się poddawać, trzeba brać udział w kolejnych przesłuchaniach tak długo, aż w końcu zostaniemy zauważeni i otrzymamy rolę marzeń. To właśnie tak przebiegała ścieżka zawodowa aktorów z „The Lodge”. Dziś cieszą się oni ogromną popularnością – to chyba wystarczający dowód na to, że ciężka praca jest opłacalna!

Jeśli chcecie usłyszeć więcej porad od ekipy z „The Lodge”, obejrzyjcie film Sylwii:A wy chcielibyście pracować w tej branży? Co sądzicie o pracy aktora? Czy rady aktorów z „The Lodge” wydają się Wam interesujące? Dajcie nam znać w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl