Serial Star Wars: The Clone Wars powraca!

Serial Star Wars: The Clone Wars powraca!

Podczas trwającego w San Diego wydarzenia Comic-Con Lucasfilm zdecydował się na niespodziewany przez fanów krok. Wytwórnia ogłosiła bowiem kolejny sezon tytułowego serialu.


Star Wars: The Clone Wars zadebiutował dziesięć lat temu i zapewne z tej okazji firma postanowiła zrobić prezent wszystkim fanów marki w postaci zapowiedzi siódmego sezonu. Warto przypomnieć, że ostatni odcinek serialu zadebiutował cztery lata temu, a Disney w sprawie kontynuacji nie mówił absolutnie nic.

Plakat nowego sezonu Star Wars: The Clone Wars


Nowa odsłona będzie liczyć dwanaście odcinków i tak naprawdę nic więcej na ten moment nie wiadomo - łącznie z datą premiery. Ogłoszono jedynie, że wystartuje ona równolegle z platformą streamingową Disneya i wreszcie wyjaśnią się wszystkie wątki, które były do tej pory niedokończone.

Na oficjalnym kanale YouTube pojawił się również ciekawy zwiastun siódmego sezonu serialu:Pozostaje oczekiwać na kolejne informacje i przy okazji odświeżyć sobie poprzednie odcinki.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.