The Batman 2 oficjalnie potwierdzony!

The Batman 2 oficjalnie potwierdzony!

Zapowiedziano właśnie film The Batman 2. Na ekrany powróci więc Robert Pattinson, który ponownie wcieli się w rolę Mrocznego Rycerza. Jakiekolwiek szczegóły nie są jednak na ten moment znane.


The Batman przyjął się bardzo dobrze i od momentu premiery zarobił już 759 milionów dolarów na świecie, co równa się czterokrotności jego budżetu. Niedawno też doczekaliśmy się debiutu filmu na platformie HBO Max, co także spotkało się z ogromnym zainteresowaniem widzów.

Nic więc dziwnego, że dosyć szybko doczekaliśmy się informacji o potencjalnej kontynuacji kinowego hitu. Teraz doniesienia te zostały potwierdzone przez wytwórnię Warner Bros. podczas prezentacji na wydarzeniu CinemaCon.Niestety próżno doszukiwać się ekscytujących szczegółów. Dowiedzieliśmy się wyłącznie, że w rolę Batmana wcieli się ponownie Robert Pattinson, a za scenariusz odpowie niezmiennie Matt Revees. Data premiery czy nawet momentu rozpoczęcia prac na planie nie jest znana.

Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że kontynuacja świetnej "jedynki" będzie równie udana.

 

Oglądaliście film The Batman? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.