Tfue dotrzymał obietnicy i wykupił wszystkie skiny w Fortnite!

Tfue dotrzymał obietnicy i wykupił wszystkie skiny w Fortnite!

Osoby śledzące scenę Fortnite z pewnością kojarzą granie z defaultowymi skinami jako znak rozpoznawczy Tfue. Czasy te jednak dobiegły końca, a to za sprawą tego, że streamer podczas jednej z transmisji na żywo oznajmił, że jeżeli Epic Games usunie z gry Burst Assault Rifle, to zacznie on kupować wszystkie dostępne skiny w sklepie. Tak też się stało, w ostatniej aktualizacji Epic wycofał tę broń ze standardowych trybów gry.


Turner 'Tfue' Tenny grający dla jednej z największych organizacji Esportowych 'FaZe' jest okrzyknięty najlepiej zarabiającym graczem Fortnite pod względem wygranych w turniejach. Dotychczas wygrał on 2 turnieje solo "Fall Skirmish Series NA" oraz 2 turnieje duo - Fall Skirmish (w duecie z FaZe Cloak) podczas Twitchcon i Fortnite Korea Open 2018 (w duecie z KittyPlays). Jego łączne wygrane z samych turniejów wynoszą 469 875 $. Poza imponującymi wynikami w turniejach, jest on drugim najczęściej oglądanym streamerem Fortnite.

Czemu więc tak dobrze zarabiający gracz nie kupował żadnych skinów? Aby to zrozumieć musimy cofnąć się do czerwca 2018 roku, kiedy Epic Games postanowiło zbanować oba konta Turnera za kupno tych kont, co jest nielegalne według regulaminu gry. Miał on wówczas wszystkie skiny jakie zostały wypuszczone od początku gry, a ich koszt szacowany był na około 5000 $. Od tamtego czasu streamer postanowił nie kupować żadnych skinów.

W ostatniej aktualizacji Epic Games postanowiło przenieść karabin strzelający seriami do tzw. "Vault". Trafiają tam wszystkie bronie, które zostają wycofywane z gry. Trafiły tam między innymi kusza, MP5 z tłumikiem czy plecak odrzutowy.
Ta gra byłaby znacznie lepsza, gdyby usnęli z niej wszystkie "Bursty". Słuchajcie Epic Games: będę wspierać wszystkie skiny dopóki nie umrę, jeśli usuniecie wszystkie "Bursty" z gry.Tak też się stało, z gry zniknęły karabiny strzelające seriami, a Tfue od razu po tej aktualizacji kupił wszystko co znajdowało się w sklepie. Warto dodać, że nie wszystkie bronie tego typu zostały wycofane, a jedynie te najsłabsze. Jest to kolejny przykład tego, że drużyna Epic Games nie pozostaje obojętna wobec oczekiwań graczy i na każdym kroku stara się stawać na przeciwko ich wymaganiom. A czy Wy macie jakiegoś ulubionego skina?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.