Teraz już nie Nelik - Nitrozyniak chwali się nowym kotem

Teraz już nie Nelik - Nitrozyniak chwali się nowym kotem

Wszyscy widzowie Nitrozyniaka na pewno dobrze znają i lubią jego kota Nelika. Niestety od czasu przeprowadzki YouTubera do Polski, kot już z nim nie mieszka. Kilka dni temu Nitro pochwalił się nam swoim nowym współlokatorem, a dokładniej brytyjską kotką krótkowłosą - Mercy. 


Od kiedy pierwszy raz Nitro wrzucił zdjęcie kota na swoje media społecznościowe, fani zasypali go ogromem pytań na temat zwierzaka, dlatego dzisiejszy film został w całości mu poświęcony. Sergiusz opowiedział nam między innymi o tym, jak brakowało mu właśnie takiego "przyjaciela" w Polsce. Nie mógł on zabrać Nelika ze sobą, ze względu na to, że kot ma już swoje lata i podróż oraz przeprowadzka z Hiszpanii mogłyby być dla niego męczące. Po znalezieniu odpowiedniej hodowli i po odbyciu rozmowy z poprzednią opiekunką Mercy, Nitro mógł spokojnie zabrać ją do nowego domu. Trzeba przyznać, że kotka jest na prawdę urocza!
sobota dzień kota 🐈 #leniuchujemyzM


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sandra Kułyk 🌸 (@slythi)
Mój nowy kolega na najbliższe +/- 15 lat :)


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sergiusz Górski (@thenitrozyniak)


Pamiętacie jak Nelik otwierał skrzynki? Udało się mu wtedy wydropić kosę! Ciekawe czy Nitro powtórzy ten wyczyn z drugim kotem.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg