Telefon od Tesli? To możliwe!

Telefon od Tesli? To możliwe!

Pierwsze plotki głoszące, że Tesla planuje wypuścić na rynek swój własny telefon pojawiły się w listopadzie zeszłego roku. Od tamtego czasu nic nowego się w tej sprawie nie pojawiało - aż do teraz.


W sieci ukazały się bowiem zdjęcia prezentujące przód i tył obudowy urządzenia. Sprzęt wygląda zupełnie inaczej aniżeli ten, który mogliśmy oglądać w ubiegłym roku, ale nie można tego aspektu zaliczyć na minus. Wręcz przeciwnie - telefon wygląda po prostu świetnie. Nie można jednak zapominać o tym, że fotografie znajdujące się w sieci nie są oficjalne i nie wiadomo czy Elon Musk uczyni krok aby zaistnieć na mobilnym rynku.

Na ten moment zdjęcia, które wyciekły nie są w żaden sposób potwierdzone


Wziąć pod uwagę należy to, jak niespodziewanie Tesla wypuszcza na rynek nowe przedmioty. Wystarczy przypomnieć sobie akcję, kiedy to Elon na swoim profilu na Twitterze opublikował post, gdzie poinformował, że jeżeli jego firma Boring Company sprzeda 50 tys. konkretnych modeli czapek z daszkiem to... zacznie produkować miotacze ognia.

Nie trzeba było długo czekać, a na rynku pojawiła się ograniczona ilość tej broni oznaczona logiem Tesli. Przez tego typu przedsięwzięcia duża część użytkowników nie bierze podobnych przecieków na poważnie i nie daje wiary aż do momentu, kiedy Elon Musk oficjalnie nie ogłosi, że taki projekt faktycznie jest w produkcji. Jak zawsze w przypadku plotek - czas pokaże czy okażą się prawdziwe.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.