Tede zaczepia Multiego. Jest odpowiedź!

Tede zaczepia Multiego. Jest odpowiedź!

Premiera płyty Young Multiego, o której pisaliśmy tutaj, zbliża się wielkimi krokami. Młody raper wywołuje coraz więcej szumu wokół siebie, a wielu znanych raperów już odnosiło się do jego poczynań. Do tego grona dołączył także Tede.


Tede na swoim Facebook udostępnił krótki wpis z Glamrapu, na którym znajduje się film z Young (naprawdę młodym!) Multim, jarającym się jego podpisem na płycie:Trudno jest ocenić intencje warszawskiego rapera, który nie shejtował otwarcie swojego młodszego kolegi. Post Tedego wydaje się lekko wyśmiewać zachowanie młodego rapera, lecz Multi nie pozostał mu dłużny. Zobaczcie odpowiedź Young Multiego:Co ciekawe, komentarz Multiego cieszy się podobną popularnością, co wpis Tedego.  Multi ma sporo racji w swojej odpowiedzi, bo przecież każdy kiedyś miał swojego idola - nawet sam Jacek "Tede" Graniecki i nie ma w tym nic złego. Nie każdy jednak może poszczycić się tym, że przerósł pod pewnymi względami swojego idola. Chociaż liczby można interpretować różnie, to nie można odmówić Multiemu sukcesu, który odniósł po zerwaniu ze swoim gamingowym wizerunkiem.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.