Teaser nowego Deadpoola już w sieci!

Teaser nowego Deadpoola już w sieci!

Po tym jak oficjalnie zakończono zdjęcia do najnowszego Deadpoola, machina promująca film powoli nabiera tempa. W sieci pojawił się właśnie teaser reklamujący wyczekiwaną produkcję - oczywiście utrzymany w charakterystycznym dla siebie, dość specyficznym stylu.


Pierwszy Deadpool został naprawdę ciepło przyjęty nie tylko w środowisku fanów uniwersum, ale także wśród osób, które na co dzień nie mają zbyt wiele wspólnego ze światem komiksu. Widzów przyciągnął szczególnie dość specyficzny rodzaj humoru, którego na próżno szukać w innych tego typu filmach. Kwestią czasu było tylko, aż w sieci zaczną pojawiać się informacje na temat kolejnej części. Pierwszy pełnoprawny zwiastun pojawił się na początku tego roku, a teraz popularność powoli zdobywa specjalny teaser w którym Wade Wilson... wciela się w rolę nauczyciela malowania dzieł sztuki.Materiał opiera się na parodii amerykańskiego malarza, Boba Rossa i jego telewizyjnego programu, którego korzenie sięgają lat '80 ubiegłego wieku. Na bazie tej samej konwencji zbudowana jest humorystyczna scenka z samym Deadpoolem w roli głównej, podczas której możemy zobaczyć także fragmenty właściwego zwiastunu, który z czasem z pewnością również ujrzy światło dzienne. Być może wtedy w końcu dowiemy się jakichś większych szczegółów dotyczących samej fabuły filmu, bo na ten moment ciężko powiedzieć cokolwiek konkretnego.

Premiera nowego Deadpoola zaplanowana jest na 1 czerwca przyszłego roku. Przekonamy się wtedy czy dwójka utrzyma poziom części pierwszej i jeszcze bardziej podbuduje pozycję bohatera w filmowym uniwersum i co ważniejsze zwiększy hype na postać w świadomości samych potencjalnych odbiorców, którzy poszliby na kolejne filmy w przyszłości. Czekamy z niecierpliwością!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.