Team X rusza w trasę koncertową. W 7 dni zagra koncerty w 7 miastach

Team X rusza w trasę koncertową. W 7 dni zagra koncerty w 7 miastach

Team X już jakiś czas temu ogłosił, że ruszy w swoją pierwszą trasę koncertową. Ta zapowiada się szczególnie ciekawie, bo YouTuberzy mają w tydzień odwiedzić aż 7 miast. Część internautów jest jednak sceptycznie nastawiona do pomysłu twórców, a w sieci wybuchła spora dyskusja na jego temat. 


Team X od wielu miesięcy dzieli się na swoim kanale piosenkami, które zbierają po setki tysięcy, a czasem nawet i miliony wyświetleń. Teraz na fali popularności YouTuberzy ruszają w trasę. Pierwszy koncert odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, czyli 30 sierpnia. Team odwiedzi takie miasta jak Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice, Warszawa i Szczecin.W każdym z wydarzeń będzie mogło uczestniczyć od 500 do 1000 osób. Koszt standardowego biletu to ok. 50 złotych. Twórcy przewidzieli także dodatkowe atrakcje, takie jak meet&greet. Rozpiska koncertów prezentuje się następująco:

30.08 - Kraków, Klub Studio
31.08 - Wrocław, Centrum Koncertowe A2
01.09 - Poznań, B17
2.09 - Gdańsk, Galeria Metropolia (Poziom -1)
3.09 - Katowice, P23
4.09 - Warszawa, Progresja
5.09 - Szczecin, Kosmos

W sieci wybuchła jednak dyskusja osób, które uważają trasę koncertową Teamu X za źle przemyślaną. Internauci piszą, że granie koncertu dzień po dniu jest niezwykle wymagające dla doświadczonych artystów, a w przypadku YouTuberów, którzy zmierzą się takim wysiłkiem po raz pierwszy, może okazać się kompletnym niewypałem w związku z problemami zdrowotnymi zespołu. Warto także zaznaczyć, że dziś - na dwa dni przed pierwszym koncertem na trasie - Natsu stoczy swoją walkę na gali High League przeciwko Lexy. Starcie z pewnością odbije się na stanie zdrowia influencerki i może wykluczyć ją z koncertów. Jak będzie w rzeczywistości i czy wątpliwości użytkowników okażą się słuszne? Pozostaje nam tylko czekać na trasę Teamu oraz życzyć im powodzenia.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.