Team X ogłosił koniec projektu

Team X ogłosił koniec projektu

Team X doczekał się już kilku edycji. Projekt domu YouTuberów, miał lepsze i gorsze momenty, ale z pewnością jego ostatnia odsłona cieszyła się najmniejszą popularnością. Teraz twórcy ogłosili koniec tego projektu. 


Pierwsza edycja Teamu X zasilana była przez znanych influencerów i wypromowała w internecie m.in. osobę Lexy Chaplin. Choć przez wielu nowa inicjatywa twórców była krytykowana, ogólnie projekt z perspektywy czasu można uznać za udany.

Inaczej odebrana została druga edycja, w składzie z Natsu, Moniką Kociołek, Karolem Pieszko, Sheo, Julią Żugaj, Leksiem, Czaro i Patrycją Mołczanow. Team X2 od początku przez wielu był skazywany na porażkę, jednak później miał zarówno swoje lepsze, jak i gorsze momenty.

Kolejna, trzecia już edycja, okazała się projektem tworzonym przez dużo mniej rozpoznawalne osoby, co przyczyniło się do średnich wyników materiałów. Niestety, swoją działalnością nowi twórcy nie potrafili dorównać do poprzedników czy konkurencyjnych kanałów z podobnym pomysłem. Teraz okazuje się, że aktualny Team X  - w składzie Róża Wojtczak, Bartek Szydlik, Kuba Hrapkowicz, Emilka Kostyk, Dawid Sagan, Kamila Łapa i Klaudia Sadownik - dobiega końca.O sprawie informują YouTuberzy w najnowszym filmie na kanale, którzy przekazują wiadomość o końcu projektu. Na ten moment trudno powiedzieć czy mamy do czynienia z końcem Team X tylko w obecnej formie. Jedno jest pewne - influencerzy, którzy dobrze radzą sobie na swoich prywatnych profilach, nie będą już wspólnie działać pod szyldem Team X.

Całkiem szczerze, trudno się temu dziwić, bowiem zainteresowanie wspólnym projektem twórców było naprawdę małe. Influencerzy nie wstydzą się jednak o tym mówić i w najnowszej publikacji przyznają, że wiele rzeczy mogli zrobić lepiej - zarówno jako zespół, jak i każdy z osobna.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.