TaZ w TVP! Nie obyło się bez wpadki telewizji

TaZ w TVP! Nie obyło się bez wpadki telewizji

TaZ po odejściu od Virtus.pro zaczął coraz częściej pojawiać się w różnego typu mediach. Wczoraj pisaliśmy o jego rozmowie z Michałem Szafrańskim, w której zdradził kulisy e-sportu i zarobki profesjonalnych zawodników. Dzisiaj natomiast wystąpił w TVP, gdzie nie obyło się bez wpadki. 


TaZ podczas Pytania na Śniadanie wystąpił jako "legenda polskiego egaminku". Dobrze przeczytaliście, osoba odpowiedzialna za belki w programie omyłkowo zmiękczyła głoskę "g", co dało dość zabawną, ale i żenującą wpadkę.Oczywiście wpadka czy literówka może zdarzyć się każdemu, jednak jeśli już kogoś się przedstawia, to powinno się zwrócić szczególną uwagę na dosłownie wszystko.

Abstrahując jednak od tej wpadki, która w kolejnych minutach programu Pytanie Na Śniadanie już się nie pojawiła, to dziennikarze TVP porozmawiali z TaZem o e-sporcie, co możecie zobaczyć tutaj. Jeśli ktoś nie ma czasu na 2-godzinną rozmowę z Michałem Szafrańskim, to ten kilkuminutowy wywiad może być jej namiastką.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.