Obietnica została spełniona - TaZ dostał nowego Mercedesa od Virtus.pro!

Obietnica została spełniona - TaZ dostał nowego Mercedesa od Virtus.pro!

TaZ - jeden z zawodników drużyny Virtus.pro w cs:go - pochwalił się dzisiaj obiecanym prezentem, który otrzymał od swojego przełożonego. To nowy Mercedes GLC! 


Jakiś czas temu, na naszym rodzimym podwórku esportowym, krążyły plotki o tym, że TaZ ma otrzymać samochód od samego dyrektora organizacji Virtus.pro - Antona Cherepennikova, który to obiecał zakupić Wiktorowi nową E-klasę Mercedesa, jeżeli ten poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa nad drużyną Astralis. Pisaliśmy o tym tutaj.Wiele osób przypuszczało, że to tylko żart i właściciel organizacji sprezentuje TaZowi zabawkowy samochód albo cała obietnica skończy się na pustych słowach, do czasu aż opublikowano wywiad z Antonem, w którego jednym z akapitów możemy przeczytać o relacji jego z Wojtkiem i rzeczywistych planach uhonorowania całokształtu pracy TaZa. Tutaj znajdziecie jego wypowiedź.

Dzisiaj wszystko stało się jasne i ostatecznie potwierdziło prawdziwość słów dyrektora Virtus.pro - TaZ otrzymał nowego Mercedesa i poinformował o tym na swoim facebooku! Co prawda nie jest to E-klasa, ale jak sam mówi - jako ojciec i mąż powinien mieć bardziej "rodzinny" pojazd:Gratulujemy i życzymy całej drużynie jeszcze większych sukcesów i nagród, które uwieńczą ich zasługi, a TaZowi wspaniałych wrażeń z jazdy nowym samochodem!

 

Ile wiesz o drużynie Virtus.pro? Sprawdź się i rozwiąż QUIZ poniżej!Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!