Targi E3 jednak powracają. Wiemy, kiedy odbędzie się kolejna edycja

Targi E3 jednak powracają. Wiemy, kiedy odbędzie się kolejna edycja

Już w przyszłym roku doczekamy się powrotu kultowych targów E3. Zostaną one zorganizowane zarówno w sposób tradycyjny, jak i zdalny - każdy zainteresowany będzie więc mógł wziąć w nich udział.


Przez dłuższy czas nie mieliśmy do czynienia z targami Electronic Entertainment Expo znanymi szerzej pod nazwą E3. Na przeszkodzie stanęły przede wszystkim stawki, jakie organizacja ESA życzyła sobie za udział poszczególnych koncernów. Potem plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Jak się jednak okazuje, to nie koniec "święta graczy".

Dyrektor generalny Entertainment Software Association (ESA) poinformował w wywiadzie dla The Washington Post, że już w 2023 roku odbędzie się kolejna edycja wydarzenia E3. Niezwykle ważną informacją jest to, że zostanie ono zorganizowane zarówno w formie zdalnej, jak i stacjonarnej. Mamy więc do czynienia z prawdziwym powrotem do korzeni.Na resztę szczegółów będziemy musieli nieco poczekać. Trudno jednak na ten moment przewidzieć czy targi okażą się sukcesem, jak to miało miejsce lata temu. Wiele firm zaczęło bowiem organizować własne tego typu eventy (np. Microsoft czy Sony), więc nie wiadomo czy będą one chciały płacić dodatkowo za udział u kogoś innego.

Czas pokaże co z tego wyjdzie - nie da się jednak ukryć, że wiele osób ma nadzieję na udany powrót kultowego wydarzenia. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

 

Czekacie na kolejną edycję targów E3? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.