"Takie tam" - nowa książka JDabrowskiego

Temat książek YouTuberów utrzymuje się na językach internautów już jakiś czas i prawie codziennie na światło dzienne, wychodzi w tym temacie coś nowego. Wczoraj książkę Kaiko "It's only a game" rzetelnie zrecenzował AdBuster, o czym możecie przeczytać tutaj. Ostatnio zaś na swojej grupie, ku zaskoczeniu wszystkich, książkę pt."Takie Tam" zapowiedział JDabrowsky!


 


Książka Jasia dla wszystkich była naprawdę niespodziewana. Twórca aż do przedwczoraj, kiedy to wstawił na swoją facebookową grupę link do preorderu książki, nie wspomniał oficjalnie o tym, że planuje jakąkolwiek książkę napisać. Ostatnimi czasy na niektórych snapach JDabrowskiego można było zauważyć jak piszę on coś na komputerze. Teraz sytuacja została chyba wyjaśniona, a tak wygląda wcześniej wspomniany post:

jdabrowsky-ksiazka

Widzowie nie mogli ukryć zaskoczenia wobec informacji o książce, co można zauważyć w komentarzach, które pojawiły się pod postem:
Ojaaaa kupie chybaaaa

Jeju ale jestem dumna! Zaskoczyłeś mnie bardzo ale pozytywnie <3

Ooooo nie spodziewałam się <3

Premiera książki JDabrowskiego odbędzie się 23 listopada 2016 roku. Twórca po części zaspokaja ciekawość zainteresowanych w notce, która znajduje się w opisie strony:
Drogi czytelniku! Mam nadzieję, że ta książka chociaż na chwilę poprawi ci humor, sprawi, że zapomnisz o troskach i problemach, a na twojej twarzy pojawi się szeroki uśmiech! Chciałbym, żebyś podczas lektury myślał tylko pozytywnie i czuł niczym nieskrępowaną radość. Taki zawsze jest mój cel: dobra zabawa bez negatywnych emocji i agresji. Pamiętaj! Świat stoi przed tobą otworem! To jednak jeszcze nie wszystko! W książce znajdziesz interaktywne strony współdziałające z darmową aplikacją, dzięki której uzyskasz dostęp do niepublikowanych materiałów, zabaw i wyzwań, których specjalnie z tej okazji się podjąłem!

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej zajrzyjcie na stronę książki. Przejdziecie do niej klikając tutaj.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.