Taco Hemingway nominuje Klocucha do #hot16challenge2!

Taco Hemingway nominuje Klocucha do #hot16challenge2!

Reedycja popularnej, rapowej inicjatywy sprzed kilku lat oficjalnie wystartowała. #hot16challenge ponownie rozpoczął jeden z założycieli SBM Label, Solar, a pomysł na wznowienie akcji narodził się ze spontanicznej decyzji podjętej przez rapera na charytatywnym streamie Maty. 


#hot16challenge to inicjatywa, która grubymi literami zapisała się w historii polskiej kultury rapowej. Wydarzenie to, kilka lat temu, odbiło się w sieci ogromnym echem i w dużej mierze przyczyniło się do wzrostu popularności polskiej rap sceny, której potęga jest dzisiaj nie do zakwestionowania. Zasady są proste: jeden wers, 16 linijek oraz 72 godziny na realizacje numeru, od momentu, w którym dana osoba dostanie nominację do wzięcia udziału w wyzwaniu. Tegoroczna edycja wydarzenia została ponownie zainicjowana przez Solara, który nominował Białasa, Taco Hemingwaya, Bedoesa oraz Matę. Wydarzenie poza samym aspektem rozrywkowym, w tym roku poparte jest również akcją charytatywną zatytułowaną "Beef z koronawirusem", do której wsparcia serdecznie zachęcamy!Na odpowiedź Taco Hemingwaya nie trzeba było czekać długo, bowiem raper opublikował swoją szesnastkę właśnie teraz, a jedną ze swoich nominacji postanowił przeznaczyć dla....Klocucha! Klocuch ma od teraz równe 72 godziny na podjęcie rękawic, co z pewnością może wyjść bardzo interesująco. Taco Przeznaczył również równe 100 tysięcy złotych na wyżej wspomnianą zbiórkę. Czas pokaże, czy Klocuchowi uda się pod presją czasu odpowiedzieć swoim własnym numerem, jednak na chwile obecną pozostaje nam tylko czekać na rozwój sytuacji. 

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.