SZPERO oficjalnie w AGO Esports!

SZPERO oficjalnie w AGO Esports!

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o tym, że do zespołu Virtus.pro dołączya snatchie, który zapełni w składzie miejsce snaxa. Transfer do Virtusów postawił jednak pod znakiem zapytania przyszłość drużyny AGO Esports, w której zabrakło piątego zawodnika. Teraz wiemy już, kto dołączy do ekipy "Jastrzębi"! 


O transferze snatchiego z AGO do Virtusów pisaliśmy już na naszej stronie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, to koniecznie sprawdźcie nasz artykuł.

Plotki o nowym zawodniku AGO pojawiły się już chwilę po ogłoszeniu oficjalnej informacji dotyczącej snatchiego. W jego miejsce internauci typowali wielu zawodników, którzy grali na podobnym poziomie, jednak większość z nich za godnego następce wybierało tego samego zawodnika, a dokładniej SZPERA. Grzegorz jeszcze kilka dni temu przebywał na ławce rezerwowej zespołu Team Kinguin, ale teraz wiemy już, że nie będzie on dłużej "Pingwinem". Od dzisiaj SZPERO będzie reprezentował właśnie AGO, w którym zastąpi snatchiego. Mocno trzymamy kciuki za nowego zawodnika "Jastrzębi" i z niecierpliwością czekamy na pierwsze mecze w aktualnym składzie!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.