Szczery Jerry z ważną informacją dotyczącą kanału!

Szczery Jerry z ważną informacją dotyczącą kanału!

Jeszcze jakiś czas temu w internecie dużą popularnością cieszyły się filmy z kompilacjami różnych zabawnych materiałów z sieci. Jednym z większych i bardziej rozpoznawalnych twórców, który tworzy takie materiały jest Szczery Jerry. Dziś wystosował do swoich widzów ważne ogłoszenie.
Szczery Jerry tworzy swoje materiały już długi czas - przygodę z YouTube rozpoczął 15 lipca 2012 roku. Znany jest szerszej widowni z popularnej serii Bardzo dziwnych filmików, która przy wielu odcinkach serii osiągała ponad milion wyświetleń. Najpopularniejszy film Jerry'ego pt. Polskie wpadki (niestety obecnie z wyciszonym dźwiękiem za rzekome złamanie praw autorskich przy ścieżce muzycznej) osiągnął aż niespełna 6 milionów wyświetleń co jest naprawdę godnym podziwu wynikiem, biorąc pod uwagę liczbę jego subskrybentów. Na dziś dzień kanał posiada prawie 280 tysięcy stałych widzów. Niestety na kanale od jakiegoś czasu dało się odczuć coraz mniejszą regularność wstawianych materiałów. Dziś do swojej aktywności za pośrednictwem profilu na Facebooku ustosunkował się sam Szczery Jerry:Z reakcji na post daje się wywnioskować, że widzowie rozumieją jego decyzje, niemniej liczą, że z czasem twórca wróci do większej aktywności. Doceniają również sam fakt poinformowania widzów o bieżącej sytuacji:

Wiele wskazuje na to, że przerwy między poszczególnymi materiałami mogą się więc jeszcze wydłużyć. Ostatni materiał z głównej serii pojawił się w czerwcu bieżącego roku, czyli ponad dwa miesiące temu.Liczymy jednak, że Szczery Jerry wróci z czasem do większej aktywności. Tymczasem życzymy mu powodzenia czymkolwiek postanowi się zająć.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.