Sylwia Przybysz wyjaśnia odejście z MyMusic

Sylwia Przybysz wyjaśnia odejście z MyMusic

Jakiś czas temu mieliśmy okazję po raz pierwszy usłyszeć o narastającym konflikcie pomiędzy piosenkarką Sylwią Przybysz i jej wytwórnią MyMusic, która prowadzona jest przez DJ'a Remo. Teraz obydwie strony wydają swoje oświadczenia, z których możemy dowiedzieć się o zakończeniu współpracy wytwórni z artystką. 


20 stycznia na Facebook'owej grupie Young Stars pojawił się post napisany przez managera Sylwii - Remigiusza Łupickiego znanego także jako DJ Remo. Wpis informował obserwatorów o aktualnych relacjach producenta z podopiecznymi MyMusic. To właśnie wtedy po raz pierwszy usłyszeliśmy o napiętych relacjach z artystką. Z dalszej części wpisu można było wyczytać także, że Sylwię nadal obowiązuje kontrakt. Wokalistka na spotkaniach z fanami zapowiedziała jednak, że w najbliższym czasie wraz z siostrą opuści MyMusic.Przez cały czas sytuacja dla wielu obserwatorów Sylwii, jak i Rema była bardzo niezrozumiała i wręcz absurdalna. Na Facebook'owych grupach trwały nieustające dyskusje na temat wszystkich wydarzeń. Nie obyło się bez obrażających i mocnych komentarzy.

Wczoraj obydwie strony postanowiły wydać specjalne oświadczenia, w których zaprezentowały swoje aktualne stosunki do zaistniałej sprawy. Po przeczytaniu obydwu wpisów dla wielu osób sprawa dalej nie jest jednak wyjaśniona. Pozostaje więc czekać na dalszy rozwój sytuacji oraz obserwować działania MyMusic i piosenkarki.
 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.