Relacja z koncertów Sylwii Lipki w plenerze!

Relacja z koncertów Sylwii Lipki w plenerze!

Sylwii Lipki chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ta młoda, pozytywna, utalentowana dziewczyna powoli zaczyna podbijać polską scenę muzyczną. Znana przede wszystkim z współpracy z wytwórnia MyMusic, piosenkarka w tym roku zdecydowanie weszła na nowy poziom swojej kariery. Sami zobaczcie jak wyglądały ostatnie koncerty w wykonaniu Sylwii!
Wiele osób Sylwię kojarzy z tego, iż należy do grupy wykonawców zwanych "Young Stars". Oczywiście co za tym idzie pojawia się na wszystkich festiwalach organizowanych przez jej wytwórnię, takich jak Young Stars Festival czy chociażby Young Stars on Tour, ale to nie wszystko. Oprócz kariery w tej grupie, Sylwia podejmuje masę innych, własnych działań. Zaczynała od występowania w postaci lektora w kultowej telewizji dla dzieci i młodzieży jaką jest Disney, później przeniosła się na YouTube, gdzie jej kanał podbija setki tysięcy serc polskich nastolatków.To właśnie w tym serwisie Lipka najwięcej informuje o swoich poczynaniach i tam można najlepiej obserwować ogromny postęp jaki zrobiła w porównaniu z tym co było choćby w zeszłym roku. Oprócz działalności w mediach Sylwia uwielbia pojawiać się na scenie, stąd kiedy tylko wydała swoją płytę wyruszyła w trasę koncertową, podczas której grała w kilku klubach w większych polskich miastach.Dziękuję Kępno, jesteście super! ❤️


Post udostępniony przez Sylwia Lipka (@sylwialipka_music)

Teraz kiedy klubowa trasa dobiegła końca, a jesteśmy już coraz bliżej lata i pogoda wręcz zachęca do wyjścia z domu przyszedł czas na plenerowe koncerty! Wiele gwiazd lubuje się w tego typu występach gdyż jest to super okazja do skorzystania z letniej pogody i dodatkowo na tego typu show dla fanów wstęp jest bezpłatny oraz często są one organizowane w mniejszych miejscowościach, a co za tym idzie wykonawcy mogą poznać bliżej wszystkie osoby chcące ich spotkać, nawet takie, które niekoniecznie mają możliwość wybrać się na koncert do większego miasta. Sylwia Lipka tym razem pojawiła się w weekend w takich miastach jak Tczew i Kępno. W obu tych miejscach dopisała pogoda i widownia. Nie zabrakło wiernych fanów Lipki - zwanych Liptonami. Obszerniejszą relację z tych dwóch dni znajdziecie na kanale Sylwii, zachęcamy do obejrzenia!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.