Sylwia Lipka nagrywa nową płytę!

Sylwia Lipka nagrywa nową płytę!

Kochacie muzykę Sylwii Lipki? Jeśli tak to z pewnością cieszycie się z informacji, którą piosenkarka oficjalnie potwierdziła w nowym filmie Q&A – trwają prace nad jej nową płytą. Co prawda szczegóły nie są jeszcze znane, jednak już sama informacja o pracach z pewnością ucieszy prawdziwych fanów artystki. Czy Wy też czekacie na nową płytę Sylwii z taką niecierpliwością?
W komentarzach pod filmami i postami artystki już od dłuższego czasu pojawiają się komentarze z zapytaniami o nowe piosenki i nową płytę. Piosenkarka milczała na ten temat – przecież trasa koncertowa promująca jej pierwszą płytę Szklany Sen wciąż trwa! W ostatnim Q&A Sylwia przerwała milczenie i wypowiedziała się na temat nowej płyty – prace nad nią już się rozpoczęły. Artystka zastrzega jednak, że wciąż będzie śpiewać piosenki ze swojej pierwszej płyty – Szklany Sen był spełnieniem jej marzeń i nie będzie jej łatwo się z nim rozstać.Piosenkarka wciąż podsyca jednak nastrój tajemnicy – tytuł nowej płyty Sylwii pozostaje wciąż nieznany. Co ważne, tytuł będzie kluczem do zrozumienia całej płyty, stanowiąc motyw łączący ze sobą wszystkie utwory. Brzmi to dość intrygująco, prawda? Artystka zwraca też uwagę na to, że prace nad tą płytą przebiegają zupełnie odwrotnie niż podczas tworzenia Szklanego Snu – możemy więc być pewni, że czeka na nas coś zupełnie nowego, świeżego i zaskakującego.

Nie znamy również terminu wydania nowej płyty, lecz pewnie jest on jeszcze dość odległy – w końcu przed artystką jeszcze 2 koncerty promujące jej starą płytę. Prawdziwi fani muzyki piosenkarki pewnie już nie mogą się doczekać jej wydania. My też czekamy na to z niecierpliwością!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl