Sylwester Wardęga znowu prankuje!

Sylwester Wardęga znowu prankuje!

Sylwester Wardęga swoją największą popularność zdobył dzięki trenowaniu policji i robieniu pranków. Przełomowym momentem w jego karierze był Pies-Pająk, który pozwolił mu zapisać się w historii nie tylko polskiego, ale i światowego YouTube'a. Od długiego czasu Sylwek niestety już nie prankował, aż do teraz. 


Na jego pobocznym kanale, Krulestwo, na którym ostatnio chętniej umieszcza swoje filmy niż na głównym kanale, pojawił się materiał we współpracy z YouTuberem LukasTV. Są oni w nim przebrani za Deadpoola i zaczepiają ludzi, których reakcje możecie zobaczyć poniżej:YouTuberzy wykorzystali premierę drugiej części Deadpoola, który na całym świecie oraz w naszym kraju cieszy się wielką popularnością. Z pewnością niejeden ich widz chciałby spotkać tego superbohatera na swojej drodze. Co ciekawe, na nagraniu znalazł się Popek oraz funkcjonariusze policji, którzy rozpoznali Sylwestra, nawet mimo jego przebrania.

Sylwek na końcu filmu powiedział, że ma do rozdania wejściówki do warszawskich kin i plakaty z Deadpoolem, dla tych, którzy będą pisać komentarze pod jego filmem. On sam natomiast napisał, że jeśli uda się wbić 10 tysięcy łapek w górę pod tym filmem, co już się udało, to powróci na swój główny kanał z prankiem w jakimś super kostiumie.

Wygląda więc na to, że Sylwek zamierza znowu zabrać się za prankowanie i rozwijanie głównego kanału. Może być to niezwykle ciekawe, zważając na to, że Blowek jest już bardzo blisko od zdetronizowania go z fotelu lidera na polskim YouTube pod względem subskrypcji. Sytuację na bieżąco można śledzić w naszym rankingu. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak będzie wyglądała ich walka o fotel lidera, o ile do takiej w ogóle dojdzie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.