Sylwester Wardęga w niebezpieczeństwie? Pojawiły się niepokojące nagrania

Sylwester Wardęga w niebezpieczeństwie? Pojawiły się niepokojące nagrania

Osoby, które śledzą Sylwestra Wardęgę doskonale wiedzą, że aktualnie przebywa za granicą, a dokładniej w Brazylii. Do tej pory poprzez przeróżne media społecznościowe informował swoich widzów, że jest zadowolony ze swojego pobytu, lecz najnowsze nagrania pochodzące ze Snapchata wskazują na to, że dzieje się tam coś niepokojącego.


Chodzi tutaj o najnowsze filmy zamieszczone przez Sylwestra na Snapchacie. Nie widać na nich zbyt wiele ze względu na późną porę, lecz najważniejsze jest to, co możemy na nich usłyszeć. Chodzi o wyraźny dźwięk strzałów. Jak na razie sprawa nie jest wyjaśniona - nagranie nie wyglądają na "zrobione specjalnie", więc póki sam twórca nie napisze żadnego sprostowania musimy wziąć to wszystko na poważnie.Mamy oczywiście, że wszystko jest w jak najlepszym porządku i czekamy na dalsze informacje wprost od Sylwestra!

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.