Sylwester Wardęga w niebezpieczeństwie? Pojawiły się niepokojące nagrania

Sylwester Wardęga w niebezpieczeństwie? Pojawiły się niepokojące nagrania

Osoby, które śledzą Sylwestra Wardęgę doskonale wiedzą, że aktualnie przebywa za granicą, a dokładniej w Brazylii. Do tej pory poprzez przeróżne media społecznościowe informował swoich widzów, że jest zadowolony ze swojego pobytu, lecz najnowsze nagrania pochodzące ze Snapchata wskazują na to, że dzieje się tam coś niepokojącego.


Chodzi tutaj o najnowsze filmy zamieszczone przez Sylwestra na Snapchacie. Nie widać na nich zbyt wiele ze względu na późną porę, lecz najważniejsze jest to, co możemy na nich usłyszeć. Chodzi o wyraźny dźwięk strzałów. Jak na razie sprawa nie jest wyjaśniona - nagranie nie wyglądają na "zrobione specjalnie", więc póki sam twórca nie napisze żadnego sprostowania musimy wziąć to wszystko na poważnie.Mamy oczywiście, że wszystko jest w jak najlepszym porządku i czekamy na dalsze informacje wprost od Sylwestra!

 

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

YouTuberzy w akcji promocyjnej Szlachetnej Paczki!

Sztuczna inteligencja od Google w 4 godziny pokonała mistrzowski program szachowy

Przemoc Zaraża - czyli kampania na YouTube dotycząca przemocy psychicznej

Nie żyje najpopularniejszy "Dziadek" na YouTube

Ekipa Fantasy ogłasza wyjątkową edycję świątecznego charytatywnego streama!

Fazowski i Pani Fazowska z dużymi przygodami w Tajlandii!