Wardęga komentuje zajście w Dzień Dobry TVN!

Wardęga komentuje zajście w Dzień Dobry TVN!

W niedzielę na łamach naszego serwisu pisaliśmy o aresztowaniu Sylwestra Wardęgi podczas porannego programu Dzień Dobry TVN. Po całej akcji w Internecie zawrzało. W końcu sam Sylwester Wardęga odniósł się do zaistniałej sytuacji.

Podczas niedzielnego programu Dzień Dobry TVN, którego jednym z zaproszonych gości był właśnie Sylwester Wardęga, postanowiono zrobić pranka prowadzącym z okazji nadchodzącego Halloween. Wszystko było z góry zaplanowane przez realizatorów programu oraz samego Sylwestra. Niektórzy jednak nie zrozumieli, że jest to jedynie żart i potraktowali sprawę naprawdę poważnie. Dało się słyszeć głosy, że Wardęga wtargnął do studia bez pozwolenia i przerwał program na żywo, co oczywiście nie było prawdą. Za pośrednictwem swojego prywatnego profilu na Facebooku postanowił on wyjaśnić, jak przedsięwzięcie wyglądało od kulis - od momentu zaproszenia go do programu, przez wstępne ustalenia, aż do momentu samego pranku i późniejszego gościnnego wystąpienia.Nie ma co ukrywać, że niektórzy nadal bardzo poważnie traktują podobne akcje i nie do końca je rozumieją. Fakt faktem, Sylwester przypomniał o sobie szerszej publiczności i być może niedługo zrobi to ponownie. Być może zbliżające się Haloween będzie dobrą okazją, żeby opublikować kolejny duży film? Czy to faktycznie będzie miało miejsce i czy Sylwester osiągnie podobny sukces jak niegdyś pies-pająk, o tym przekonamy się już wkrótce.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.